Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol szóbelin miért kérdezték...

Angol szóbelin miért kérdezték ezeket tőlem? Annyira rossz, vagy jó volt? Vagy hogy is van ez?

Figyelt kérdés
Egy hete voltam egy angol szóbeli versenyen, de még nem találhatók a neten az eredmények, csak az első hármat díjazták ill. olvasták fel. Én nagyon izgultam, pont a legvégére maradtam:( iszonyatosan stresszeltem, és véletlenül benthagytam a vizsgateremben a tollaimat, vissza mentem érte, elnézést kértem, erre megkérdezi tőlem a vizsgabiztos, hogy hány éve, heti hány órában ill. hányadik osztályos vagyok. Pedig tudhatta, hiszen abba a kategóriába voltam besorolva ahova csak az egy idősek indulnak. Lehet, hogy azt gondolta magában, hogy mi a fenét keresek én ott? Annyira borzalmas lehettem, amiért ilyet kérdezett? már csak ezen jár az eszem, de nem tudom, hogy mire célozhatott. Kérlek írjátok le, hogy ti mit gondoltok erről, őszintén, de ne durvuljatok! Nagyon szépen köszönöm a véleményeket!:) Legyen szép estétek, üdv!
2011. ápr. 2. 20:17
 1/8 anonim válasza:
Azt neked kell tudnom, hogy milyen voltál. Tudtál valamit, vagy nem.
2011. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
oh, ez nem olyan egyszerű! Mármint..nem is igazán tudom mit vártak el igazán....nem tudom, hogy mennyire voltam a többiekhez képest béna.
2011. ápr. 2. 21:37
 3/8 anonim ***** válasza:
Utolso es elsonek nem jo lenni, akarmilyen vizsgan, interjuon. De kepzeld minden felet ide. Biztos csak egy kis beszelgetest kezdemenyezett, mivel mar nem vart senki.
2011. ápr. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lehet, hogy azért mert már nem vártak, de szerintem eléggé elszúrtam:( annyira izgultam, hogy valamikor mindenféle hülyeségeket beszéltem:( szégyellem magam nagyon, mert máskor meg mindig jól mennek a dolgok írásban, és szóban is, de most már eláshatom magam:( Köszönöm a véleményt!!
2011. ápr. 3. 08:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Az ember mindig tanul. Ha esetleg ujbol kell vizsgaznod, akkor tudni fogod hogy mit rontottal el, nem leszel mar annyira ideges, hisz mar egyszer vegig mentel rajta. Ne legyel magaddal olyan kemeny.
2011. ápr. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igazad van, és kedves vagy, hogy írsz, segítettél! Végül is tapasztalatszerzésnek jó volt, csak már nem nagyon lesz kedvem az egész nyelvhez, főleg ezek után szegény angol tanárom miket gondolhat rólam:( akármit csinálnék mások, de főleg a saját szememben is csak egy béna lennék, nem vagyok jó ehhez, nincs rá eszem, most szembesültem vele, lehet, hogy még időben.
2011. ápr. 3. 09:04
 7/8 A kérdező kommentje:
uramisten!!!! ma tudtam meg az eredményeket 4. lettem!!! pedig azt hittem, hogy teljesen elrontottam!!!! annyira örülök, mégsem adom fel!!!!:)
2011. ápr. 4. 15:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Gratula!!! Idegeskedtel semmiert. Latod az utolagos beszelgetes elismeres volt. Bizz magadba, ne add fel.
2011. ápr. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!