Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telc nyelvvizsgán rossz...

Telc nyelvvizsgán rossz cimzés elhelyezésért adhatnak az egész levélre 0 pontot? és azoktól kérdezném aki volt már telc nyelvvizsgán hogy a címzést milyen formába helyezték el a levélbe?

Figyelt kérdés
Én úgy tanultam h az egyiket a jobb oldalra a másikat meg balra és ezt igy is csináltam a vizsgán de nagyon sok embertöl hallottam ,hogy jobbra zártan egymás alá egy sor kihagyásával írták, Telc mintalevélben viszont bal oldalon van. Ti hogyan csináltátok?
2011. aug. 2. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
angol vagy német vizsga? mert én angolon voltam tavasszal és úgy emlékszem bal oldalra írtam a címzést, jobbra meg a dátumot és maximum pontos lett a levelem! szerintem csak pár pontot vonhatnak le érte de úgyis a tartalom számít.ha jó levelet írtál akkor nem lehet 0 pontos.
2011. aug. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
első vagyok. most megnéztem neked a mintalevelemben amit a tanfolyamon kaptunk.jobb sarok fent te címed alatta dátum, bal oldalon dátummal egy sorban a címzett neve, címe.
2011. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!