Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy lehet a lehető leghatékon...

Hogy lehet a lehető leghatékonyabban, a legtöbbet fejlődni egy nyelvből egy nyári szünet alatt? Mik a leghatékonyabb módszerek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 19:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha minden nap átismételsz egy nyelvtani szabályt és oldasz meg hozzá feladatokat, valamint megtanulsz minden nap egypár szót és a nyelvtan alapján mondatokat írsz velük, az nagyon sokat fog segíteni. Elég, ha napi egy órát foglalkozol ezekkel. Ha tutira akarsz menni akkor hosszabítsd a tanulóidőt. Sok sikert!
2011. ápr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem akarok reklámozni, ezért nevet nem mondok, de egy nyáron én 4 hetet voltam egy nyelviskolában. 100 óra, heti 25, ami at jelenti hogy minden hétköznap 5 óra (azt hiszem 45 percesek voltak, de erre nem esküszöm meg), mindez akkor csak 35 ezer Ft volt, tehát 350 Ft volt egy óra és úgy kb 10-en voltunk.

Sok újat nem tanultam, mert szándékosan egy számomra könnyű szinttel kezdtem (sajnos nem folytattam), de arra nagyon jó volt, hogy tökre ráállította az agyamat. A vége felé volt olyan, hogy kijöttem a suliból, valaki leszólított az utcán magyarul én meg franciául kezdtem neki válaszolni. Mintha kiköltöznél külföldre. 3 hét és teljesen természetessé válik, hogy idegen nyelven kommunikálsz.

2011. ápr. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, úgy keress rá, hogy intenzív nyelvtanfolyam!
2011. ápr. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!