Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy írjam meg egy Argentín...

Hogy írjam meg egy Argentín lánynak, aki csak a saját nyelvét beszéli, hogy írjon vissza két nyelven és az egyik angol legyen?

Figyelt kérdés

Mert nem nagyon érti,amit írok (persze fordító segítségével,mert csak angolul meg magyarul tudok),konkrétan ezt a mondatot szeretném leírni neki spanyolul: "Beszélj két nyelven,az egyik spanyol vagy magyar legyen a másik angol!"

Meg még annyi kérdésem lenne Tőletek,hogy a spanyol és az argentín nyelv között sok difi van?


Köszönöm a válaszokat!


2011. ápr. 26. 09:34
 1/8 A kérdező kommentje:
meg hogy hogyan "szólítsam fel"?mer a mondat már meg van,de ez kijelentés és szerintem ezért nem érti. :$
2011. ápr. 26. 09:35
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha csak a saját nyelvét beszéli, akkor hogyan írjon neked angolul vagy spanyolul? Max fordítóprogrammal, de ennyi erővel te is használhatod az ő leveleihez...
2011. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de hát ez az!ő fordítja a saját mondanivalóját magyarra és úgy ír,amit 1x-2x meg lehet érteni.és én is fordítok,és spanyolul írok neki,de nem érti meg.ezért írtam ide a kérdésemet,hogy hátha tud valaki spanyolul és segít!érted?
2011. ápr. 26. 09:45
 4/8 anonim ***** válasza:
Nade erre nincs megoldás, te :) Ígyis-úgyis fordítani kell:)
2011. ápr. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Escribir en español, por favor
2011. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

-.-"

tudom,hogy fordítani kell.de én nem vágom a spanyolt,mert sosem foglalkoztam azzal a nyelvvel.

"hablar en dos idiomas. ¿me entiendes? con el fin de comprender mejor. ¿de acuerdo?" -> ezt írtam neki FORDÍTÓ SEGÍTSÉGÉVEL,de nem érti.

2011. ápr. 26. 09:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Nade kedves kérdező! A ragozott szavakat a szótárprogram nem fordítja le.
2011. ápr. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
tudom.ezért írtam ki ide a kérdést. de mint látom,senki sem tud segíteni.az egyetlen értelmes válasz,eddig az Escribil en espanol, por favor volt,amit nagyon köszönök a válaszolónak,de miért mindenki olyan infókkal jön,amiket én is tudok?!miért nem írtok meg inkább mondjuk a kérdésre a választ?? -.-" nah mindegy,majd megoldom egyedül.azért köszi mindent.
2011. ápr. 26. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!