Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan működik Telc német B2...

Hogyan működik Telc német B2 nyelvvizsgán szóbeli résznél a prezentáció?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek mert május 28-án vizsgázom és ezt a részt nem értem, hogyan működik.
2011. máj. 1. 13:02
 1/2 anonim válasza:
Megnézheted a honlapjukon elég részletesen le van írva. Egyébként úgy működik, hogy bemész a pároddal, van felkészülési időd, megkaptok két prezentációs témát, amik közül választhattok, lesz időtök gondolkodni róla. Nálunk pl asszem olyan volt, hogy egy lakóhelyemhez közeli látványosságról beszéljek, vagy egy sporteseményről amin résztvettem. Kb 5 percet beszéltünk róla benn a teremben, én a jáki templomról beszéltem a másik csaj pedig pécsről. Úgyhogy nem volt egy nagy was ist das. Utána kérdeznünk kellett egymástól egy-két dolgot. Lényeg az, hogy folyamatosan beszélj, még ha van is néhány hibád.
2011. máj. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A németesek 5-ből választhatnak, az angolosok 2-ből.
2011. máj. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!