Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki mit tud erről, német...

Ki mit tud erről, német érettségivel kapcsolatban (írásbeli)?

Figyelt kérdés
Hogyan juthatok el szóbelire,hány pontot kell elérnem,ki mit tud erről,mert eléggé bizonytalan vagyok,én úgy tudom,oszt.társak,tanár által,hogy mind a 4 feladatrészből a 10%ot elkell érni,ami 3 pont és így lehet menni szóbelire.Szóval másoknál is így van ez?És mi van akkor ha egyik részben nem érem el a 3 pontot,de a másikban sokkal többet,mint 3?
2011. máj. 6. 15:36
 1/8 anonim válasza:
ez engem is nagyon érdekelne. Mert nagyon de nagyon elrontottam az egésze sajnos. Én egyébként úgytudom hogy elég ha összesen van meg a 10 %
2011. máj. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen,én is így tudom a többinél elvileg így van,és 10%al lehet menni szóbelire,viszont ott jól kell szerepelni,...de hogy németnél hogy van,sajnos nem tudom,de én erről hallottam,h. minden részben 10%ot kötelező teljesíteni,minden részben,és ahol nincs teljesítve a 10%(1 feladatrészben 3 pont),nem mehet szóbelire:S
2011. máj. 6. 15:59
 3/8 anonim válasza:

Megérdeklődtem a német tanáromnál:)

az egészben kell a 10% és lehet menni szóbelizni

2011. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:):D cseppet nyugodtabb lettem,mivel a hallásértésnél eléggé elbaltáztam:S..sajnos
2011. máj. 6. 16:31
 5/8 anonim ***** válasza:
hát nekem sem a legjobb lett :S :D szerintem nagyon nehéz volt haha :D legalábbis nekem :) úgyhogy átérzem a helyzeteteket
2011. máj. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hallásértés sztem egy akkora hadarás volt h azt még magyarul sem értettem volna :D
2011. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
elég durva volt,hallásértés 3. része kész káosz,de többiről ne is beszéljünk,..könnyebbre számítottam,de sajnos nem így lett..egyedül az első feladatrész volt sztem könnyű:D
2011. máj. 6. 17:21
 8/8 anonim válasza:

információm szerint meg lett cserélve az emelt és a középszintű magnó

magyarul akik középszintű írásbelit csináltak, azoknak emelt magnó volt....

2011. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!