Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Ki mennyi idő alatt jutott el...

Ki mennyi idő alatt jutott el x nyelvből a középfokúig, és mennyit készült rá? Mennyi erőfeszítést fektetett bele? Meg milyen nyelvből volt ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Én németből tavaly márciusban kezdtem el tanárhoz járni, de 2000 óta tanultam az iskolában, bár ugye az 0-val egyenlő. :)


Heti 2x jártam 1 órát, nem mondanám, hogy különösebben megerőltettem magam. Átlagban olyan napi 1 órát készültem itthon. Most áprilisban voltam nyelvvizsgázni és elsőre meglett.

2011. máj. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Japán nyelvből, itthon, ezért elég rendszertelenül: volt, hogy egy héten kb 3-4 órát, és volt, hogy egy nap 16 órát... Így tartott kb. másfél évig.
2011. máj. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Angolból tök nulláról heti 1x1,5 órában (otthon sem tanultam rá túl sokat, mert mellette egyetemre jártam + főállásban dolgoztam) 1,5 év után lett meg simán a középfok.
2011. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 orsii3 válasza:

Ez attól is függ, hogy milyen jó a nyelvérzéked,milyen gyorsan maradnak meg benned a szavak...szereintem keress fel egy tanárt, vegyél tőle egy órát és megmondja,hogy hogyan állsz, még mennyi kéne.

Ja persze ha még el sem kezdted, akkor ez nem jó tanács...:)

2011. máj. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

7 év angol tanulás ami úgy nézett ki hogy az első 1-2-3 évben kb semmit nem tanultunk mert alsósok voltunk szal a rendes angol tanulásom igazából kb 4-5 év volt és most fogok középfokúzni

soha nem tanultam angolt mégis ragadt rám

14/f

2011. máj. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem már megvan, csak kiváncsi vagyok, hogy ki hogy áll hozzá, hogy megy neki.....
2011. júl. 12. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!