Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Telces német nyelvvizsgán...

Telces német nyelvvizsgán hogy van a prezentáció rész?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy 5 témából lehet választani. Na most kiválasztok egyet és abból jól felkészülök és a vizsgán azt elmondom, vagy a vizsgán kell kiválasztanom hogy mit kell elmondanom.
2011. máj. 20. 08:28
 1/5 anonim válasza:

igen, van az öt téma (sportesemény, film, könyv stb. - a mésik kettőre nem emlékszem). Mikor bemész a szóbelire felkészítő terembe, ott megkapod a feladat-füzetet. Abban benne van egy cikk, amiről beszélnetek kell (mindent a partnereddel csinálsz), egy program, amit meg kell szerveznetek és a prezentáció, amiből otthon már felkészültél.

Mindenképp készülj prezentációból, mert nagyon kiszúrsz a pároddal is. Az én partnerem nem készült, és alig lehetett kihúzni belőle valamit, mivel rögtönzött. De nekem sikerült (neki nem). :)

És nem kell aggódni, nagyon kedves vizsgáztatók vannak, ez nem csak az én véleményem.

18/L

2011. máj. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. abban még tudsz segíteni nekem, hogy én a prezentációmat idegen országról választottam. És elég csak ezt az egyet kidolgoznom, vagy mindegyikről kell tudnom beszélni.
2011. máj. 20. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:

Idegen ország? Ilyen prezentációs téma nincs is németből.

Legalábbis áprilisban még ne volt.

2011. máj. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam utazást akartam.
2011. máj. 20. 12:58
 5/5 anonim válasza:

Elég egyet kidolgoznod, a többibe nem fognak belekérdezni. Viszont kérdédekkel készülj, mert a partnered bármely témát választhatja.

Első voltam :)

2011. máj. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!