Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Segítene valaki? Javítani...

Segítene valaki? Javítani kéne angolt!

Figyelt kérdés

Almost always the same. Similarly, it takes all weekend. On Friday as I get home from school, at lunch, I lie down to rest and talk to my friend. Saturday, 10 to 12 hours later if you do not get up. The usual washing, breakfast, and then harnesses elements of the machine and watch some good movies. Then turn to write homework, if you feel like you just might learn. Half of the evening I walk into one of my friends and go for a walk or pizza or movie watching. 10-11 half home, lie down and take a bath. Sunday 10 half wake up and my mother go to church. I come home eat lunch, then I elmegeyk a normal football game with my friends. I come home one evening 8korul to talk it out, then go home eat dinner, bath and bed.

And again here on Monday.


2011. máj. 24. 19:13
 1/8 A kérdező kommentje:

Szinte mindig ugyanaz.Minden hetvegen hasonlokeppen telik.Penteken ahogy hazaerek az iskolabol ebedelek, lefekszem pihenni es beszelgetek a baratommal.Szombaton 10-12 ora kozott ha nem kesobb felkelek.A szokasos mosakodas,reggeli,majd beulok a gep ele es megnezek valami jo filmet.Aztan nekifogok hazit irni,ha van eppen kedvem esetleg tanulni.Este fele bemegyek a baratnomhoz es elmegyunk egyet setalni vagy pizzazni,vagy filmet nezunk. 10-11 fele hazamegyek, megfurdom es lefekszem.Vasarnap 10 fele felkelek es anyukammal elmegyunk templomba.Hazajovunk ebedelunk ,aztan en elmegeyk a szokasos focimeccsre a barataimmal.Este 8korul hazajovunk egyet meg beszelgetunk kint,majd hazamegyek vacsorazok,megfurdok es lefekszem.

Es ismét itt a hetfo.



Igy van a magyar változat...

2011. máj. 24. 19:15
 2/8 A kérdező kommentje:

Szinte mindig ugyanaz.Minden hetvegen hasonlokeppen telik.Penteken ahogy hazaerek az iskolabol ebedelek, lefekszem pihenni es beszelgetek a baratommal.Szombaton 10-12 ora kozott ha nem kesobb felkelek.A szokasos mosakodas,reggeli,majd beulok a gep ele es megnezek valami jo filmet.Aztan nekifogok hazit irni,ha van eppen kedvem esetleg tanulni.Este fele bemegyek a baratnomhoz es elmegyunk egyet setalni vagy pizzazni,vagy filmet nezunk. 10-11 fele hazamegyek, megfurdom es lefekszem.Vasarnap 10 fele felkelek es anyukammal elmegyunk templomba.Hazajovunk ebedelunk ,aztan en elmegeyk a szokasos focimeccsre a barataimmal.Este 8korul hazajovunk egyet meg beszelgetunk kint,majd hazamegyek vacsorazok,megfurdok es lefekszem.

Es ismet itt a hetfo.

2011. máj. 24. 19:18
 3/8 anonim válasza:

Amit én máshogy írnék:

- On Friday I get home from school, have lunch, have a rest, and after then I talk to my friend. Saturday, I get up at 10 or 12 or later. When I get up, I wash, have breakfast and then I watch films on my computer. Then I do homework, and if I like I might learn. In the afternoon I go to my boyfriend. We go for a walk, eat pizza or watch movie. I arrived at home at 10-11, lie down and have a bath. On Sunday, I get up at 10 o'clock, have breakfast, and go to church with my mum. I come home at lunch, than I always go a football match with my friends. We arrived home at 8 o'clock, and talk it out. After then I have dinner, have a bath and go to bed. And Monday again here.

2011. máj. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ja, ez nem feltétlen hibátlan, de szerintem így jobb, mint ahogy te írtad. Ez a házid amúgy?
2011. máj. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
igen...és köszönöm szépen:) ezen sok múlik
2011. máj. 24. 19:53
 6/8 anonim válasza:
Azért, ha nem felejted el, megírhatnád, hogy hanyast kaptál! Én annak idején 4es fogalmazásokat írtam, ez volt kb. 3 éve. Legalább én is megtudhatom hol állok :)
2011. máj. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
rendben...de szerintem nagyon jó ez csak éppen nem vagyok kedvelt a tanárnőnél ezért mindig lepontoz és pofára megy az értékelés, de azért megmondom hányas lett
2011. máj. 24. 20:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ez borzalmas...
2011. máj. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!