Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyibe kerül egy alapfokú...

Mennyibe kerül egy alapfokú nyelvvizsgára felkészítő tanfolyam?

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 18:41
 1/3 anonim ***** válasza:

:) Ha bővebben kifejtenéd, hogy merre élsz, milyen módszerrel szeretnél tanulni, hol tartasz körülbelül a nyelv elsajátításában, csoportban szeretnél-e tanulni, netán azt akarod, hogy a tanár az órán csak veled foglalkozzon, szuperintenzív vagy "fontolva haladó" tanfolyamra kívánsz járni, milyen készségekkel álsz hadilábon stb., akkor talán tudnánk neked segíteni.


Egyébként ha ügyes az ember, akkor önszorgalomból, minimális tanári kontrollal is sokat elérhet.

2009. márc. 16. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
'álsz' hadilábon --- elnézést, sok az idő, elírtam :) Itt állok bambán...
2009. márc. 16. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csoportos nyelvtanulásra gondoltam Szekszárd környékén. Németből szeretnék nyelvvizsgázni, szerintem az alapoktól kellene kezdenem, mert már nagyon régen tanultam.
2009. márc. 16. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!