Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 3 hónap alatt középfokú angol...

3 hónap alatt középfokú angol nyelvvizsgát elsajátítani nehéz, úgy hogy semmilyen alapom sincs az angol nyelből?

Figyelt kérdés
Eddig németet tanultam hosszú évekig,németből érettségiztem,szakmámat is német nyelv tanulással szereztem.De most van egy lehetőségem hogy ingyen letegyek egy középfokú angol nyelvvizsgát,és szeretném elkezdeni,de ha kb lehetetlen,akkor inkább hagynám. Nemtudom hogy milyen formájú a nyelvvizsga,nemtudom hogy az számit e egyáltalán.
2011. máj. 27. 08:39
 1/2 anonim válasza:
3 hónap alatt nem lehet.Német után könnyen ragad rád az angol, de ennyi idő kevés egy középfokra.Fél év talán de akkor is napi 6-8 óra nyelvtanulás.
2011. máj. 27. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem lehetetlen! Tény hogy ha 3 hónap alatt szeretnéd megcsinálni, akkor rengeteget kell tanulni. De az a jó benne, hogy nem magolós. Tehát ha a nyelvtan megvan, a szókincset nagyon könnyű fejleszteni. Lehet olvasással, filmezéssel vagy zeneszöveg fordítással. Kiejtés gyakorlásához szintén a zenehallgatást ajánlom;) De a netről rengeteg tanítóprogramot lehet letölteni. Szóval hajrá, meglesz az! :D
2011. máj. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!