Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Le fordítanád nekem ezt a...

Le fordítanád nekem ezt a német szöveget? Most megyek németbe és ezt a levelet kaptam onnan ahol elvileg megszállnánk.

Figyelt kérdés

Sehr geehrter Herr Pfarrer,

sehr geehrter Herr Arpadne Banszki,


die Zeit bis zum Beginn des Kirchentages ist sehr kurz, darum möchte ich

für mich offene Fragen klären.

Ich war gestern bei der Geschäftsstelle des Kirchentages und habe dort den Inhalt des Briefes

von Herrn Zoltan Sofor zur Kenntnis gegeben. Auf Grund des Inhaltes des Briefes von

Herr Zoltan Sofor gehen wir davon aus, das er zum Kirchentag nicht anreisen wird.

Eine zweite Sache. Im Telefongespräch fragten Sie mich, ob meine Wohnung einen

behindertengerechten Zugang hat.

Ich möchte Ihnen dazu folgendes sagen, meine Wohnung hat keinen Behindertengerechten

Zugang und ich bin auch nicht auf die Situation behinderte Menschen

(körperlich oder geistig behindert) bei mir aufzunehmen, vorbereitet.

Ich wäre mit dieser Situation im Moment überfordert.

Sollten Sie sich als Personen mit Behinderung angemeldet haben, gehe ich davon aus,

das Sie falsch vermittelt wurden.

Ich würde mich freuen, wenn Herr Arpadne Banszki mich noch einmal anruft.

Wenn es Ihnen nicht zu viel Mühe macht hätte ich gerne ein paar Informationen

zu Ihrer Gemeinde und Ihrer Stadt.


Mit herzlichen Grüßen verbleibe ich Joachim Schareck


2011. máj. 29. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt lelkész úr, tisztelt Bánszki Árpádné,


a templomi napig (gondolom, búcsú lehet) már nagyon kevés az idö, ezért szeretnék néhány nem világos kérdést tisztázni.


Tegnap voltam a búcsút szervezö irodában, és Sofor Zoltán úr leveléröl tudomást szereztem.

A levél tartalma alapján az derült ki, hogy ö nem utazik ide.


Egy második téma: A telefonbeszélgetésünk során megkérdeztek, hogy a lakásom rokkantaknak is megfelelöen van-e kialakitva.

Ehhez a következöeket szeretnem közölni: a lakásom nem igy van kialakitva, és én személyesen sem vagyok felkészülve arra, hogy (szellemileg vagy testilge) fogyatékos embereket befogadjak. Ezzel a helyzettel nem tudnék megbirkózni.

Amennyiben fogyatékos személyként jelentkeztek, akkor valószinünek tartón, hogy rossz helyre lettek kiközvetitve.


Szivesen venném, ha Bánszki Árpádné mégegyszer felhivna.


Ha nem kerül önöknek túl sok fáradtságba, örülnék néhány információnak az önök közösségéröl és városáról.


SZivélyes üdvözlettel maradok: Joachim Schareck

2011. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM!!
2011. máj. 29. 20:20
 3/3 anonim ***** válasza:

a templomi napig (gondolom, búcsú lehet)

--------

Kirchentag=Egyházi gyülés/összejövetel

2012. dec. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!