Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Használjátok/használtátok a...

Használjátok/használtátok a "Delfin" német tankönyvet? Lenn bővebben

Figyelt kérdés

Szóval a delfin I. tankönyv 100.o-on van egy szöveg ( Über Geschmack kann man nicht streiten)

És ebből kellene felmondanom 15 mondtat tartalmat. És meg szeretném kérdezni, hogy tudna-e valaki írni rövid 15 mondtad tartalmat?:)


2010. febr. 16. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Tehát csináljuk meg helyetted a házit?
2010. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
tehát nem, csak 15 tartalom kellene nekem, amit szépen leülök és megtanulom.. mível felelek belőle.
2010. febr. 16. 12:15
 3/3 anonim ***** válasza:
én tavaly tanultam belőle, és emlékszem, hogy minden szöveget a következőképp állítottam össze fogalmazásnak: elolvastam az egészet és a tetsző x számú mondatot aláhúztam. értelmes volt, persze odafigyeltem, hogy egy témán belül csak egy mondatot húzzak alá, de gondolom ezt te is észreveszed, ha tudsz németül. márpedig gondolom ennyire tudsz.
2010. ápr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!