Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kirakhatom a hirdetést az...

Kirakhatom a hirdetést az iskolában?

Figyelt kérdés
A testvéremnek felsőfokú szakmai vizsgája van nyelvből, van egy kisbabája, de most elhatározta hogy külön tanár lesz, legalábbis nyárra biztosan. Már van egy lány, aki járni fog hozzá, de keres még tanítványokat. Szívesen korrepetálna gyerekeket illetve nagyobbakat 18 éves korig.. Én jelenleg középiskolás vagyok, csináltunk szórólapot,hogy tanítványokat keres a nyárra,arra gondoltam kiraknám az osztályom faliújságjára, de így belegondolva nem hiszem, hogy sok embert érdekelne az osztálytársaim közül,a nyárhoz közeledve meg végképp. Az lenne a legjobb, ha kitehetném az iskola közös falára, amit mindenki lát és mindenki néz.. De lehetséges ez? Anya szerint a testvérem pénzbüntetést kap, ha meglátják a hatóságok, mert ő nem igazi külön tanár, de pénzt kérne érte(igaz, nem sokat). Állítólag csak úgy nem lehet oda kiragasztani dolgokat, ahhoz hogy ne vegyék le, rá kell pecsételtetni az iskolatitkárral.. De nem hiszem hogy erre adnának pecsétet nekem, a többi tanárt lehet hogy feszélyezné ez a dolog. (Olyanokra adnak pecsétet, mint pl. táncoktatás valahol máshol..)Az osztályfőnököm meg nem külön tanár párti, szóval jobban járnék ha az osztályban sem ragasztanám ki.. Van egy osztálycsoportunk facebookon, oda betehetném a szórólapot, vagy az sem legális? Bár nem vagyok túl kedvelt ember az osztályban, nem az hogy nem szeretnek ,csak szinte semleges vagyok, szóval ha betenném oda, valószínűleg senki sem reagálna rá(De lehet hogy kapnék egy-két "poénos" kommentet.) Mit gondoltok? Hogyan segíthetnék a nővéremnek, hogy találjon korrepetálásra, segítségre szoruló fiatalokat, de emellett ne is büntessék meg?
2011. jún. 5. 10:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérj engedélyt az iskola vezetőségtől hogy kirakhasd a hirdetést.
2011. jún. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De attól, hogy esetleg megengedi az igazgatóhelyettes pl., ha valami ellenőr meglátja, még mindig kaphat büntetést, nem? Bár én magam még soha nem láttam külön tanárok hirdetéseit a falon, tehát valószínűleg nem fogják megengedni.. Az is érdekelne, hogyan lehetne még hirdetni.
2011. jún. 5. 10:53
 3/6 anonim ***** válasza:

De tényleg tud tanítani, vagy csak eldöntötte, hogy majd most fog? Mert hiába van ott a gyerek, és magyarázza neki, hogy "dehát ez logikus teljesen, miért nem lehet érteni?"...

Amúgy tudtommal legális úgy is tartani különórát, hogy valaki nem tanár.

2011. jún. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tényleg tud, engem is szokott korrepetálni. :) Nagyon ügyes.
2011. jún. 5. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Hol laktok?
2011. jún. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kecskeméten
2011. jún. 5. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!