Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Kedves anyukák, gyermekes...

Kedves anyukák, gyermekes szülők! Mit szólnátok, ha látnátok ezt a hirdetést? (ANGOL MAGÁNTANÁRSÁGRÓL VAN SZÓ! )

Figyelt kérdés

" Kedves SZülők!

14 éves lány vagyok, angol középfokúm fél év múlva lesz meg. 7-12 éves korig vállalok gyermekeknek angol oktatást (felzárkózást, gyorsabb haladást stb.)

Mivel még nincs nyelvvizsgám, 800Ft/60 perc a óra díja.


Egy tanítványi tapasztalattal rendelkezem, ő másfél hónapig járt hozzám!

Elérhetőség..."


Elengednétek a gyerekeiteket? Mi a véleményetek a hirdetésben szóló fiatalkorú lányról?


2010. dec. 20. 18:23
1 2
 1/14 Da puta madre ***** válasza:
76%
Csak annyi a véleményem, hogy fél év alatt 0-ról is, de az alapoktól simán lerakható a középfokú, hát nem tudom akkor mennyi tudása lehet...
2010. dec. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Da puta madre ***** válasza:
100%

Még annyi, hogy ha a gyerek nem tanulja suliban, órán, akkor itt sem fogja. magának kell elhatároznia, teljesen más nyelvet tanulni, mint más tantárgyat.

Különben nincs gyerekem.

2010. dec. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%
Kontár. Alkalmatlan. A jó szándékát nem vonom kétségbe, de ne bízd rá a gyerekedet, azért vannak a diplomás tanárok.
2010. dec. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Úgy tetted fel a kérdést, mintha valami bűnöző lenne. ("fiatalkorú lány"). Egyszerűen pénzre van szüksége, vagy ha nincs, akkor is egy kis zsebpénzt akar magának keresni munkával és azzal az ismerettel, amivel rendelkezik. Minden információt őszintén megad, óradíja fele-harmada, mint a képesített tanároké, nem igér nyelvvizsga-előkészítést, hanem kis gyerekeknek felzárkóztatást. Abszolút tisztességes. Másik rovatban épp ti javasolnátok, hogy dolgozzon a rossz anyagi helyzetben lévő fiatal. Nem elengedni kell hozzá a sajátodat, hanem a ti lakásotokra hívni a kislányt, ott vagy az órán a háttérben, fél füllel hallod, mi történik. Egész nyugodtan lehet egy 14 évesnek olyan szinten tanári vénája, hogy korrepetálni tudjon egy kisebb gyereket, én is segítettem osztálytársaimnak ennyi idős koromban jó érzékkel. Rokonszenves jelölt, és ha anyagilag ennyit tudsz betervezni, nyugodtan kipróbálhatod, semmit nem veszíthetsz.
2010. dec. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

én nem engedném, mert ha vmit most nem úgy magyaráz a gyereknek ahogy kéne, csak úgy ahogy ő megértette, akkor nem lesz sok jó belőle

a 800 ft meg már majdnem 1000 amiböl rendes tanárra is futja

2010. dec. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
89%
A középfok is még a makogás szintje, ha az sincs még meg akkor nagyon gyenge :(
2010. dec. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
De viszont egy tizenéves lehet szivesebben tanul egy korabelitől mint egy 20onx évestől..Én ennnyi idősen nem tudtam tegezzem vagy magázzam a tanárom.(magántanár)egy 25/L
2010. dec. 21. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy majdnem középfokú nyelvtudás kb. egyenlő a nullával.
2010. dec. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mosolyognék egyet:) Ha belegondolok, hogy nekem is volt 14 évesen angol nyelvvizsgám, és milyen hibákat követtem el akkor, milyen beszűkült szókincsem volt, és a nyelvtant is milyen szinten ismertem...

Hát, biztos nem küldeném hozzá a gyerekem, egyrészt azért, mert ha angol problémája lenne én is tudnék neki segíteni, másrészt egy ennyi idős kamasz szerintem jó eséllyel félremagyarázna dolgokat.

2010. dec. 21. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
64%
Bocs, emiatt nem nyitnék új kérdést, és egy 17 éves lány felsőfokú angol nyelvvizsgával, ugyanilyen óradíjjal mennyivel lenne bizalomkeltőbb számotokra?
2010. dec. 21. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!