Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » ITK origo középfokú nyelvvizsg...

ITK origo középfokú nyelvvizsga (angol) szituációk ill. képleírásról kérnék tapasztalatokat aki már volt ezen? Előre is thanx.

Figyelt kérdés
2011. jún. 5. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami biztos, nagyon lehúzzák a szóbeliket, bár mondjuk nekem olyan kép volt, hogy egy folyó az erdőben meg fürdőző emberek. Elmontam kb, mi van a képen, milyenek az emberek és így ennyi, semmi témát nem kötöttem hogy, csak ami a képen volt. A papírhoz elég volt bőven.
2011. jún. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha csak annyit csinálsz, mint amennyit az első írt, nem csoda, ha lehúzzák. A középfokú vizsgán önálló témakifejtést várnak. Tehát arról a képről el kellett volna jutni min. addig, hogy de rossz, hogy az emberek a naptejes bőrükkel belemásznak a tiszta erdei patakba. Vagy hogy milyen jó a szabadidődet a természetben tölteni. Vagy bármit, aminek köze van a képhez, és mégis önálló gondolatok.
2011. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kedves második.Egy barátom kedvéért mentem el én is nyelvvizsgára, 0 készüléssel, szerintem ennek ellenére elég jó, hogy meglett és nem 61%-kal.

Ha meg nem tudod miért írom, hogy mindenkiét lehúzták, ne okoskodj bele légyszi. Egész konkrétan végignéztema TELJES listát a szóbelikről és baromi sokan voltak 40-50% környékén, 70%-ot alig ütötte meg pár ember, azt pedig erősen kétlen, hogy csupa alig makogok középszinten ember ment volna a szóbelire. Persze ennek már vagy 3 éve, lehet azóta nem csak az ember pénzére mennek (akkoriban ez köztudott volt, mielőtt valaki ebbe is belekötne)

2011. jún. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, nem volt szándékomban beleokoskodni, de a te kommented alapján nem tudhattam, hogy mindenkiét lehúzták.

De akkor is tény, hogy a középfokú nyelvvizsgán nem az az elvárás, hogy leírd, ami a képen van. Sőt, nekem külön szóltak, hogy ne konkrétan a képről beszéljek, és ne is saját magamról. Lehet csak én kaptam "szigorú" vizsgáztatót.

2011. jún. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

NEKEM A KÉPEN EGY KISLÁNY VOLT, AKI MOSOGATOTT.

a SZITUÁCIÓ PEDIG AZ, HOGY SZÍNHÁZJEGYET KELLETT VÁSÁROLNOM.

2011. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nagybetűkkel írtam, bentmaradt a CapsLock.
2011. jún. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a válaszokat! :))
2011. jún. 6. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!