Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire tudok megtanulni...

Mennyire tudok megtanulni magamtól nyáron olaszul?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, és úgy gondoltam, meg kéne tanulni valami idegen nyelvet az angolon kívül (nem mintha abban annyira mester lennék), merhogy milyen jó lenne. Milyen könyvet ajánlanátok (konkrétan) full kezdőnek csak így hobbi-nyelvtanulás céljából?
2011. jún. 5. 21:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hello.

a kérdésre nem tudok válaszolni,de akkor már próbálkozhatnánk ketten...

2011. jún. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha teljesen kezdő vagy akkor a Pons nyelvtan 3 lépésben című könyvet, utána pedig ha van már alapod akkor a Progetto-t.


Szavak tanulásához pedig ott van a kezdők olasz nyelvkönyve.


Ezenkívül nézz olaszul filmeket és hallgass olasz zenéket.


Az hogy meddig jutsz el az attól is függ mennyit gyakorolsz.

2011. jún. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó :)! Te milyen kapcsolatban vagy az olasz nyelvvel? Megnéztem ezt a Pons nyelvtan 3 lépésben-t, jónak tűnik, és nincs aranyára, főleg így, online, szóval szerintem megrendelem, aztán meglátjuk!
2011. jún. 6. 15:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A könyvekhez nem tudok hozzászólni, mert olaszul nem tudok, de...

Mi történik, ha valaki azt válaszolja a fő kérdésedre, hogy 'egy nyár alatt egyedül lehetetlen megtanulni olaszul'? Akkor nem kezdesz hozzá?


Szerintem ilyenben ne érdekeljen másnak a véleménye! Ha tetszik, kezdd el, legyél kitartó, tanulj MINDEN NAP, és tanulj meg szeptemberig olaszul! Rajtad áll, sok sikert :)

2011. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háát, igazából olyan vagyok, hogy megkérdeztem, meg tudok-e tanulni egyáltalán, és ha azt mondja valaki, hogy nem, akkor nem figyelek rá :D.
2011. jún. 6. 16:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia 9:18-as vagyok


Tavaly nyáron jártam 2 hónapig szuperintenzív tanfolyamra 2 hónapig (napi 5 óra minden nap kivéve hétvégén) mikor vége lett azóta pedig járok ahhoz a tanárhoz aki tartotta, heti 1 x, most pedig heti kétszer, és most megyek majd ki olaszországba tanulni 1 hónapot. (olaszt természetesen)

2011. jún. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Még mindig 9:18-as vagyok, ha elkezded és kell segítség szívesen segítek.
2011. jún. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Úgy terveztem, hogy majd június vége felé kezdem el, mikor már kipihentem az iskolai stresszt, de még nem tudom, lehet, hogy amikor kézhez kapom, nekiesek :). Mindenesetre köszi!
2011. jún. 6. 21:39
 9/10 A kérdező kommentje:
Na! Már megjött rég a Pons könyv, de csak ma volt a ballagásom meg holnap a szülinapom, úgyhogy csak ma kaptam meg. Belenéztem, érthető-érthető, de bátran belevágjak, ha abszolút, full kezdő vagyok? Jónak tűnik egyébként :).
2011. jún. 11. 21:11
 10/10 anonim ***** válasza:
Vágj bele bátran. Vagyis remélem már hetekkel ezelőtt megtetted :)
2011. júl. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!