Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Melyik nyelviskolába jártál s...

Melyik nyelviskolába jártál s mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Most járok az Euro nyelviskolába, és eddig nagyon tetszik.


De az alap, hogy nem a nyelviskolán múlik a dolog. Ha szorgalmas vagy, és otthon mindennap foglalkozol vele 1-2 órát, akkor nagyon hamar meglehet bármilyen nyelvet tanulni. És még csak nem is vagy kiszolgáltatva semmilyen nyelviskolának.

2011. jún. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a Katedrába nagyon alap angolt tanultam okt.-től jan. közepéig és meglepetten tapasztaltam, h a tizedikes diákok a suliban azt tanulták, amit énis tudtam :) És én tényleg a nulláról indultam és már ott voltam, amit ők éveken át tanultak :) ráadásul én itthon nem is tanultam egy szót sem (többek között a téli szünet előtt az iskolában az összes tantárgyból TZ-t írtunk ), a tanár meg naon jó fej volt :) Aztán egy óra ára 695 Ft volt... azt hiszem és 80 órás tanfolyam volt :) Ha még érdekel vmi, írj :)
2011. jún. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!