Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Egyedül meg tudok tanulni...

Egyedül meg tudok tanulni angolul? 4 évig "tanultam", de a tanár nem vette komolyan így mi se. Nagyon alapom van csak, és a nyáron szeretnék tanulni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 17:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyedül nem :/ de vannak ingyenes tanfolyamok. Hol laksz?
2011. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Egy csomó tanfolyam van, ami angol oktatást kínál, akár online is. Én például naponta olvasok angolul és ha csak tehetem angolul nézek filmeket, hiszen gyakorlás a tudás anyja. Eleinte rengeteget kellett szótáraznom, de ma már alig van szükségem rá, úgyhogy ezt a tanulási módszert csak ajánlani tudom. Persze tudnod kell hozzá angolul valamennyire, úgyhogy ha nagyon kezdő vagy, akkor nyelvtanfolyamot javasolnék. Sok sikert! :)
2011. jún. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Már miért nem tudta egyedül tanulni? rengeteg féle könyv van, anyag a neten
2011. jún. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Van egy könyvem, amit akkor vettünk még, amikor gimibe kezdtem járni, alapfokú nyelvvizsgára készít fel. Csomó kérdés van benne, pl hogy szerettem e a sulit, vagy hol születtem, de vannak benne komolyabbak is, és megválaszolja többféleképpen, és minden rész után van egy szószedet a szavakkal. Ezt szeretném tanulgatni, de remélem nem csinálok maradandó károsodást, ha egyedül teszem ezt.:D Rengetek angol számot tudok kívülről (bár a jelentésüket nem mindig), így állítólag szép a kiejtésem, csak épp nem tudok beszélni, de hát angol nélkül mihez fogok én kezdeni.
2011. jún. 22. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:
meg lehet tanulni egyedül, de jobb ha tanár is segít, mert a hibáidat nem biztos, hogy észreveszed
2011. jún. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem egy középfokú nyelvvizsgát össze lehet hozni tanár nélkül. Tényleg rengeteg jó cucc van a neten. Ha van valami ismerős,aki szintén szeretne angolozni az hasznos, mert akkor tudtok együtt készülni, meg jó buli is tud lenni. Én is az egyik barátnőmmel készültem fel, nem jártam tanárhoz.
2011. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!