Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol és francia után olaszt...

Angol és francia után olaszt vagy spanyolt éri meg tanulni?

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 07:54
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én akkor már a portugált ajánlanám.

De ha a kettő közül kell választani, akkor olasz. A spanyol most az egyik legfelkapottabb, egy csomóan tanulják...

2011. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értek ehhez, de ha tanultál franciát is, akkor mindegy hogy olaszt vagy spanyolt kezdesz el tanulni, mert mind a három latin nyelvcsaládba tartozik. Azt mondják hogy a spanyolt viszonylag könnyebben meg lehet tanulni :)
2011. jún. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Angol és francia után németet vagy oroszt érdemes tanulni.


Ha mindenáron spanyolt vagy olaszt akarsz, akkor a spanyolt, mert ugyan az sem hasznos, de az olasznál mégis hasznosabb, és sokkal kevesebben tanulják, mint az olaszt.


A portugálnak mondjuk több értelme lenne, ha már mindenáron az újlatin nyelvekhez ragaszkodsz.

2011. jún. 26. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 vachement_con válasza:
szerintem a spanyolt mert azt több helyen beszélik anyanyelvkent mint az olaszt, de én talán a hollandot ajánlanám neked
2011. júl. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!