Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol felsőfokra hogyan...

Angol felsőfokra hogyan készülhetnék fel egyedül?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék egyedül felkészülni, úgyhogy télen elmehessek nyelvvizsgázni? Most erős középfokon állok, nyelvvizsgám már van. Esetleg könyv, vagy internetes oldal?

Tanulótársam már van.


2011. júl. 2. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

nézzél rengeteg filmet... tegyél be angol feliratot, vagy ha megy, akkor nézd anélkül!

könyvet meg használj arra, hogy megismerd a vizsgafeladatokat... tehát olyat vegyél, amilyen vizsgára mész, szerintem.

2011. júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez az oldal is hasznos lehet, én is magam készülök, szeptemberben megyek felsőfokú origóra. Te milyen fajtára mész?

2011. júl. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ECL, de nagy álmom egyszer egy Cambridge. De az majd szaknyelv után sztem.
2011. júl. 2. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:

Ajánlanám még a BBC oldalát is, hogy onnan olvasgass, hallás utáni is van, meg az 5 perc angol oldal i elég jó.:)Valóban majd egyszer én is megpróbálnám a Cambridge nyelvvizsgát, de egyelőre elég ez az origó a pont miatt.(Habár ez sem olyan könnyű.)Te hány éves vagy?

Sok sikert hozzá.De akkor gondolom a nyelvvel akarsz tovább menni?:)

2011. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

L.G. Alexander: New Concept English: Fluent English című negyedik kötete és a hozzá való hanganyag.

Sajnos csak antikváriumban lehet kifogni, ritkán, mert elviszik...van egy modernizált, 1993-as kiadása is, kínaiak ebből tanulnak angulul:

"It's said that one capable of reciting all the 48 lessons of NEC4 can pass any English exams in China."

Rá kell keresni a Google-n, már nem találom melyik kínai weblapról szedtem le pár hónapja ezt az 1993-ast.

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2011. júl. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
18 vagyok, és tulajdonképpen én csak nagyon szeretek nyelvet tanulni, főleg az angol az, amit kifejezetten hobbynak tartok, de amúgy is jól jön majd később, ha munkát keresek. Egyébként orvosnak készülök, ott majd lesz angol szaknyelv.
2011. júl. 4. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!