Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Felvilágosítana valaki a...

Felvilágosítana valaki a középfokú angol nyelvvizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy középfokú angol nyelvvizsgára, viszont nem értek ehhez. Még nem nyelvizsgáztam semmiből, az érettségim pár éve 5-ös lett 86 %-al. Bánom, hogy nem cisnáltam meg még akkor a nyelvvizsgát mert akkor még friss volt az angolom. Beszéltem egy ismerősömmel telefonon hétvégén megnézi mennyire megy még az angol. Olyan kérdésem lenne, hogy a középfokú angol nyelvvizsgának milyen különböző fajtái, típusai vannak, és ezek miben térnek el egymástól? Ahhoz, hogy nyelvvizsgázzak be kell íratkoznom egy nyelviskolába és tanfolyamokra járni? Egyáltalán most nyáron le lehet vizsgázni?
2011. júl. 4. 18:23
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindenkinek! Hálás vagyok nektek.

Nem tudom mi tévő legyek, keddig azaz holnapig jelentkezhetek az augusztus 13-i vizsgára. Szerintetek 1 hónap alatt fel lehet készülni? Az ismerősöm csak hétvégén tud segíteni, ez azért rossz mert addig 4 hétvége van hátra. 4 alkalom pedig lehet, hogy kevés. Tudom, hogy rajtam múlik, hogy addig mennyit tanulok, de a beszédkészségemnek jót tenne ha többet tudnék vele beszélni.

Na mindegy még ma eldöntöm, hogy jelentkezek e. Mégegyszer kösz mindenkinek.

2011. júl. 11. 10:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!