Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Aki tud olaszul lefordítaná...

Aki tud olaszul lefordítaná ezt nekem?

Figyelt kérdés

Ama chi ti apprezza per come sei e si sforza di conoscerti sempre di più..

..diffida di chi cerca di cambiarti senza nemmeno sapere realmente tu chi sei.Non permettere a nessuno di farti sentire sbagliato,fatto male o in difetto...sii sempre te stesso e ciò ti renderà speciale.


2011. júl. 7. 10:01
 1/6 anonim válasza:

Szereti azokat, akik értékeli úgy, mint te, és arra törekszik, hogy megfeleljen egyre ..

.. óvatos, akik megpróbálják változás, amit nem is igazán tudja, ki sei.Non bárki úgy érzi, rossz, fáj, vagy nem ... Mindig légy önmagad, és mit fog neked külön.

Meghallgatás

Olvasás fonetikusan

2011. júl. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Oh hát a google szótárban ezt már én is megnéztem, de nem helyesen fordít sosem. Ezért kértem aki tud olaszul fordítsa le.


Köszi

2011. júl. 7. 10:23
 3/6 anonim ***** válasza:

Szeresd, aki elfogad úgy, ahogy vagy - és mindig törekedj arra, hogy jobban megismerd magad.

Kételkedj abban, aki meg akar téged változtatni anélkül, hogy bármi valósat is tudna arról, ki vagy. Ne engedd meg senkinek, hogy miatta, rosszul érezd magad, csalódott legyél vagy hibásnak lásd magad.

Legyél mindig önmagad és ez tesz majd különlegessé.*


*Ez a két, utolsó mondat nem annyira szó szerinti, mint a többi, ahogy fordítottam. De lefedi a valóságot, csak na... érted. :D

2011. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) ;)
2011. júl. 7. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól írta az utolsó, de az 1. mondat 2. tagmondatában: Szeresd, aki elfogad úgy, ahogy vagy, és arra törekszik, hogy egyre jobban megismerjen (Ha az lenne, hogy törekedj megismerni magad, akkor úgy lenn, hogy: ,,sforzati...").
2011. júl. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ú, tényleg. Köszönöm a helyesbítést.
2011. júl. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!