Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan fejlesszem a szókincsem...

Hogyan fejlesszem a szókincsem angolból?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez attól függ milyen szinten állsz. Én pl. a BBC hírcikkeivel fejlesztem.
2011. júl. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem is tudom...a nyelvvizsgám pár pont híján sikerült. te milyen szinten állsz?
2011. júl. 11. 14:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Filmek eredeti nyelven. Videó klipek, könyvek eredeti nyelven. Szótár. dalszöveg fordítás-te fordítsd!
2011. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Márciusba voltam nyelvvizsgázni, de nem jött össze. Akkor is csak azért mentem, mert nagyon erőltették. Ma már a filmek igen nagy részét megértem (Néha teljesen is), hírcikkekben azért még vannak sokszor ismeretlenek, de többnyire azért mert amiket nem értek, azt magyarul sem teljesen. (Különösen a formális szavak, ill. szakkifejezések.)

Sokak szerint nyelvtudásom már rég, április közepén elhagyta a középszintet. Erősen az emelt felé haladok. De nyelvvizsgázni csak szeptemberbe megyek, egyéb dolgaim miatt.

2011. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vannak könyvek is amiket olvashatsz, meg újságok, hallgathatsz zenét, a szövegre odafigyelve, beszélgethetsz neten külföldiekkel, nézhetsz filmeket, híradót (az jó, mert nagyon vigyáznak rá h érthető legyen)
2011. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!