Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan sajátitsam el az...

Hogyan sajátitsam el az alapokat angolból 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
Májusban egy gyereket fogadok 1 hétre és németes vagyok. Nem szeretnék tökéletesen angolul tudni ,mert tudom 1 hónap alatt lehetetlen, de azért szeretnék valamit. Tanár nélkül is megoldható lenne? Nektek mi vált be?
2009. ápr. 2. 19:30
 1/6 anonim válasza:
Kezdj el world of warcraftozni :) nekem bevált
2009. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
van egy oldal www.5percngol.hu , úgy hallottam ez egész jó, bár még nem próbáltam.De egyébként rengeteg könyvet lehet kapni, ilyen nyelvtani összefoglalókat vagy van ilyen konkrét mondatos könyv is pl. ha nyaralni mész bár sztem ilyenkor is hasznos lehet.Nézz szét a könyvesboltban!
2009. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
www.5percangol.hu (bocsi kihagytam az 'a' betűt)előző válaszíró
2009. ápr. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kösziii :) ez az 5percangol.hu jónak igérkezik.

wowozáshoz sajnos nincs elég türelmem, de köszi:D

2009. ápr. 4. 14:19
 5/6 anonim válasza:
Szija. Én 10éve tanulok angolt de még mindig van mit tanulnom :D remélem sikerül valamennyire belejönnöd :) Sok sikert ;)
2009. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én 6 éve de idén kezdtem el igazán intenzíven(sztem többet fejlődtem most 1 év alatt mint a többi 5 alatt), mert szeptembertől egy agol speces osztályba kerülök**várom máár!:)
2009. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!