Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Tudnál nekem segíteni? Nagyon...

Tudnál nekem segíteni? Nagyon fontos!

Figyelt kérdés
Ausztriában szeretnék szobalányként dolgozni. Azt hallottam, hogy minimális nyelvtudással is lehet munkát találni. De minimálisan sem tudok németül. Tudnál nekem írni pár német szót(persze magyarul is), amiket egy szobalány használhat? Nagyon fontos lenne:) köszönöm
2011. júl. 19. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nem ilyen egyszerű. Nem tudsz ragozni, nem tudsz alapvető mondatokat összerakni, hiába is mondanánk szavakat.

Figyi, szerintem a következő 1 évben(ha még tanulsz), kezdj el kicsit foglalkozni a nyelvvel, nem nehéz, és utána cuccolj ki Ausztriába. Sok sikert! :)

2011. júl. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És néháűny hasznos szó birtokában hogyan fogsz aláírni egyáltalán egy munkaszerződést?
2011. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanugy at fogja veszekelni, mint mas immigrans, akik nem beszlik a nyelvet, csak merni kell. Mindig vannak segitokesz emberek, sot tolmacsot is lehet kerni.

Nyugodtan menj, Kerdezo, probald meg szerencsedet. Ausztriaban mindig talalsz egy magyart, aki remelhetoleg szivesen fog segiteni.

2011. júl. 20. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
FromOz: ugye véletlenül sem állítod, hogy minden emmigráns jól jön ki az ilyen kalandokból?
2011. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet nem minden emmigrans, de ha 70%, mar az is jo. En igy voltam, semmit meg nem bantam, minden jo lett a vege. Merni kell, nem sirankozni.
2011. júl. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!