Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Spanyolul, angolul, németül...

Spanyolul, angolul, németül tudok, szeretnék majd egy újabb nyelvhet tanulni, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

Amit itthon, magamtól is meg tudnék tanulni.

Németül is magamtól tanultam, a nyelvtudásom erőssége ez a sorrend, ahogy felsoroltam őket, spanyolból és angolból felsőfokú, németből középfokú nyelvvizsgám van, de készülök abból is a felsőfokra, ősszel, ha az meglenne, szeretnék egy új nyelvet tanulni.


2011. júl. 20. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ - milyen pályára készülsz?
2011. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Óóó, Atyám!!:) De irigyellek!!:D:D Mindig is felnéztem azokra az emberekre, akik sok nyelven tudnak.:) 10 év német után, szerintem az érettségim jó, ha 60% Lesz..:( (Jövőre fogok, nagyon rá kell gyúrnom). Angolt is tanulok mellette, az se olyan jó. Gyengéim a nyelvek...Sajna.

Te helyedben orosz, francia között spekulálnék. Azok még a felkapott nyelvek.

2011. júl. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Svéd,orosz..
2011. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Megtudhatjuk, hogy hány éves vagy? Mivel foglalkozol? Hogyan tanulsz nyelveket?

Csak azért kérdezem, mert én is valóban nagyra becsülöm azokat, akik így ismernek, tudnak nyelveket! Le a kalappal! Tényleg érdekelnének a válaszaid, részletesebben...főleg a hogyanra. Privátban is írhatsz. Előre is köszi szépen és nem az OFFolás a célom. :)

2011. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

most én is irigykedem :)

én oroszul szeretnék megtanulni nagyon most, de az itthon magamtól nem megy sajnos nyelviskolára meg most nincs pénzem.


Amúgy a francia is jó és azt lehet otthon is :)

2011. júl. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
vagy még az olasz? picit hasonlít a spanyolra. :)
2011. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem mivel a fő európai nyelveket már beszéled, most valami radikálisan másba is belefoghatnál. Mivel pl. az olasz nagyon hasonlít a spanyolhoz, nem lenne nagy kihívás, de nem is lenne olyan hasznos és értékes. A svéd is remek, de - hacsak nem ott akarsz élni - nem igazán hasznosítható (max. 1-2 ritka multinál).

Én a helyedben orosz, kínai, japán, arab közül válogatnék, ha európai, akkor is mindenképpen szláv nyelv. Persze attól függően, milyen pályára készülsz, hasznos lehet a francia is.

2011. júl. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
francia vagy orosz
2011. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
francia:)
2011. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!