Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Németül mennyi idő alatt...

Németül mennyi idő alatt lehet megtanulni középszinten?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinél más, de úgy átlagosan?
2011. júl. 20. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Nekem fél év volt. De egyén és helyzet függő.
2011. júl. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Tanultál már korábban is németül? Vagy beszélsz másik nyelvet?


Egyedül akarod tanulni otthon, vagy iskolában csoportban, esetleg magántanárnál?


Mennyi időt tudsz belefektetni napi/heti szinten?


Látod, sok mindentől függ.

2011. júl. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Angolul tanultam, azt mondják jó vagyok belőle, van nyelvvizsgám és érettségim. Oroszul tanultam, de azt nagyon nem szerettem, abbahagytam az iskola után.

Tanfolyamra szeretnék menni vagy ehhez hasonlóra mert az iskolában már nincs lehetőségem. Szeretnék nyelvvizsgát, kb 1 év alatt, de nem tudom mennyire reális. Nehéz nyelv?

2011. júl. 20. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
suliban nekem 3 év volt.
2011. júl. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem embertől függ!De amúgy ha mondjuk heti 3*1 vagy heti 4*1 órát mész tanárhoz,szerintem olyan 6-8 hónap,ha még otthon is foglalkozol vele mondjuk napi 2 órát!
2011. júl. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!