Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnák egyedül német...

Hogyan tudnák egyedül német nyelvet tanulni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Először is TUDNÉK. Másodszor én úgy hallottam ez a kreatív nyelvtanulás Gaál Ottótól nagyon jó, bár én nem nyilatkozom róla, mert még nem próbáltam. Viszont a német nyelvben az eleje nehéz, esetleg nem akarsz megpróbálni egy alapozó kurzust? Utána már könnyen tanulhatsz egyedül, de az elejét tényleg érdemesebb lenne tanárral.
2011. júl. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Először a magyart kellene megtanulni normálisan...
2011. júl. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs kedved vagy nem tudsz hasznos választ írni, akkor ne írj, nem kötelező.
2011. júl. 22. 12:14
 4/6 anonim válasza:
kérdezőnek: a 2. válasz is elég hasznos szerintem... az biztos, hogy ha valaki nekem -nék helyett -nákot mond, akkor kaparom a vakolatot...
2011. júl. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az á meg az é egymás mellett van (legalábbis az én billentyűzetemen), szóval szimpla mellégépelés is lehetett, nem hiszem, hogy ezen kellene leakadni.

Én is egyedül próbálok tanulni németül, és lassan arra jövök rá, hogy tanárral egyszerűbb lenne, de még nem adom fel. Egyenlőre a nyelvtant olvasgatom, meg szavakat tanulok mellé.

2011. júl. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

18:07-nek


Köszönöm szépen! :) Én is egyedül próbálom tanulgatni.

Gondoltam befejezem a könyvet, amit középsuliban elkezdtünk.

2011. júl. 22. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!