Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan noveljem a akaratomat...

Hogyan noveljem a akaratomat a tanulasra?

Figyelt kérdés

Aug 10-en van egy potvizsgam, es eleg lusta vgyok tanulsahoz , es van vagy 40 oldalam tanulni valo..

hogyan noveljem az akaratomat, mivel motivaljam magam?


2011. júl. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Át akarsz menni vagy nem?


Ha át akarsz menni a vizsgán akkor ott a motiváció. DE ha nem akarod igazán, akkor nincs miről beszélni.


Akarsz előrébb jutni, vagy újra akarod járni ezt az osztályt? Van kedved egy idegen közösséghez akik ráadásul fiatalabbak lesznek nálad? Újra megint ugyanazt? Rohadt uncsi és hiábavaló érzés lenne, nem igaz?

2011. júl. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

És ami fontos: kapcsold ki azt a rohadt internetet! Húzd ki a számítógépet és add oda valakinek a kábelt, hogy vissza se adja, amíg fel nem mondod a tételt.


Oszd be, hogy x napod van, x tétel. Egyet délelőtt egyet délután megtanulsz, vagy ahogy kijön, és közte pedig pihenésképpen gépezhetsz.


De ne ülj le úgy a gép elé, hogy netezel és majd utána tanulsz, mert ott ragadsz a gép előtt.


Úgy csináld hogy "ha most ezt megtanulom, bekapcsolhatom a gépet"

Akaraterő. Ennyi.

K*rva gyorsan meg fogod tanulni, csak hogy gépezhess.

2011. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

40 oldalt kell tanulnod? CSAK? mi lesz veled érettségin??? :O rengeteg tétel....:D

40 oldal semmi! Állj neki oszd be az idődet; minden nap tanulj. Sztem ha nagyon igyekeznél egy hét alatt meglenne. De ha nem 2 hét alatt.

Szóval csak rajtad áll, mikor kezdesz el tanulni, csak nehogy túl késő legyen!

Good Luck! A motiváció megvan! Elég nagy tétről szól...!

2011. júl. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ja csak aza baj hogy ott az utalat a tanarnommel szemben, mert ev vegen azt mondta hogy atenged ha tanulok, tanultam felmondtam vagy 20 oldalt es megse engedett at:|
2011. júl. 24. 14:56
 5/5 A kérdező kommentje:
+ zavaro tenyezo hogy baratnom nyaral, es nemlatam mar 2 hete es meg van par nap mig hazaer..+ most jottem ra hogy megcsalt, es igazam is volt bevallota..
2011. júl. 24. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!