Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Utolsó segítség németből?

Utolsó segítség németből?

Figyelt kérdés

Tisztelt Hölgyem/Uram!



Ezúton szeretném a wwww.mercedes-benz.hu weboldalon meghirdetett Ügyintéző a nem termelési raktárban pozíciójukat megpályázni.


Mint ahogyan önéletrajzomból is kitűnik, több mint 2 éves tapasztalattal rendelkezem, és nagy gyakorlatot szereztem raktározásban, amelyet 2008-tól 2010-ig szereztem a Nestlé központi raktárában Gyál-Alsónémedin áruátvevőként.


Úgy érzem közel áll hozzám a raktározás és a logisztika ezért 2011 márciustól egy négy hónapos intenzív képzésen vettem rész ,amely során OKJ-s Logisztikai Ügyintéző lettem jeles (ötös) bizonyítvánnyal.


Munkatársaim kitartó, lelkiismeretes, segítőkész embernek ismertek meg. Célom egy olyan stabil munkahelyen, hosszútávon, fiatalos környezetben dolgozni, ahol munkámmal hozzájárulhatok a cég sikereihez.



Cegléd, 2011.08.01.



Üdvözlettel:


Jakab Pál


Na hát ezt kéne német motivációs levélben.. köszönöm előre is annak aki segít!


2011. júl. 31. 18:22
 1/5 anonim válasza:

Keress fel egy fordítót, szerintem jobban jársz, ha egy pár ezrest ráköltesz és nem itt keresel ingyen fordítást.

Amúgy ha nem tudsz németül, akkor miért jelentkezel egy német céghez?

Úgyis hamar kiderül, hogy nem tudsz németül és ha hazugságon kapnak, az csak rosszabb.

2011. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kedves Jakab Pál Ceglédről,

én le tudom neked fordítani 2 perc alatt a fent leírt szöveget, ahogyan a múltkori kérdésnél is segítettem.


De most már bennem is felmerült az, ami az első hozzászólóban: minek jelentkezel német álláshirdetésre, ha nem tudsz annyira németül, hogy egy motivációs levelet leírj?

2011. júl. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Na tehát.. tudok németül. 5-ösre érettségiztem szoval ki merem jelenteni hogy tudok. De ilyen fajta szakszavakat nem.. namost egy ismerősömet felvették már a mercedes-hez és a jelentkezése során csak pár mondatot kellett beszélgetnie főleg magáról az interjúztatóval. Ezután kiküldték 6 hétre németországba, hogy lendüljön bele ebbe a dologba.


Tehát nekem is csak erre lenne szükségem nézegetem mostanába a németet német filmeket is nézek hogy azért visszaszokjak.. de ilyen szinten még nem vagyok hogy ezt le tudjam fordítani. Éshát biztos egy + pont számukra egy német motivációs levél.


Szoval ezért szeretném ha segítenétek. Köszönöm!

2011. júl. 31. 18:54
 4/5 anonim ***** válasza:

íme, kívánságod teljesült.

apróbb hibák nyilván előfordulhatnak benne, de igyekeztem.



Pál Jakab

Nemtudommilyen Str. 25.

H-1234 Cegléd

Ungarn


Mercedes-Benz

Akármilyen Str. 25.

H-1234 Város

Ungarn


dátum jobb oldalra igazítva: ----> Cegléd, den 31. Juli 2011



Bewerbung um eine Arbeitsstelle als Sachbearbeiter



Sehr geehrte Damen und Herren,


hiermit möchte ich mich um die Arbeitsstelle als Sachbearbeiter (im nicht-produzierenden Lager) bewerben, die ich auf der Webseite www.mercedes-benz.hu gelesen habe.


Wie ich es auch in meinem Lebenslauf erwähnt habe, verfüge ich über Berufserfahrung von mehr als 2 Jahren, und ich habe viel Erfahrung im Berech Lagern gesammelt, da ich von 2008 bis 2010 im Zentrallager von Nestlé in Gyál-Alsónémeti als Warenübernehmer gearbeitet habe.


Ich finde, dass das Lagern und die Logistik zu mir sehr nahestehen, so habe ich im März 2011 an einer viermonatigen Intensivausbildung teilgenommen, wo ich die Qualifikation "Kaufmann für Logistikdienstleistung", mit der Note "sehr gut" erworben habe.


Meine Mitarbeiter haben mich als einen motivierten, gewissenhaften, hilfsbereiten Menschen kennengelernt. Mein Ziel ist, auf einer stabilen Arbeitsstelle, in einem jungen Team, langfristig arbeiten zu können, wo ich mit meiner Arbeit zum Erfolg des Unternehmens beitragen kann.


Über die Einladung zu einem persönlichen Vorstellungsgespräch würde ich mich sehr freuen.


Mit freundlichen Grüßen

Pál Jakab



Fehér Ádám voltam Győrből... sok sikert.

2011. júl. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2011. júl. 31. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!