Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mennyire volt "gázos" a...

Mennyire volt "gázos" a középfokú angol nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Még 3 évem van érettségig s ezelőtt megszeretném szerezni a középfokú nyelvvizsgát.

Nem mondanám, hogy lángelme vagyok, kezdő csoportba járok, de az iskola mellett gyakorlom a nyelvtan többi részét s szeptembertől ismét fogok tanárhoz járni hetente egyszer.

Leírnátok létszíves kinek milyen nehézséget okozott eme procedura s milyen volt angolból? (Sikerült-e elsőre?)


Előre is köszönöm a segítséget!


2011. aug. 4. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
nem kellett rá tanulnom, mert már tudtam mindent, elsőre meglett. a lényeg hogy biztos tudással vágj neki, ne az utolsó két hétben kelljen gyakorolni.
2011. aug. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
en meg 15 evesen raktam le a kozepfokut es kb semmi ertelme nem volt, mert alig kovetel valami nyelvtudast.. a felsofok ugyszinten, azt hittem sokkal nehezebb lesz, de a szintje majdnem olyan alacsony volt mint a kozepe. ne aggodj, aki ezeket az akkreditaltakat nem teszi le, azzal tenyleg baj van. csak nezd meg milyen probatesztek vannak fenn, es te is rajossz
2011. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ja es gazos, csak az volt gazos amikor a vizsgaztato nem tudott rendesen beszelni es alig lehetett erteni a kiejteset, volt par szo amirol lovesem nem volt mit akar mondani, de ez inkabb neki volt az szoval erre keszulj fel
2011. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

17 évesen nulláról kezdtem az angolt, minden hétköznap 4 órát ültem egy tanfolyamon, plusz utána otthon a lecke, a szavak, a nyelvtan gyakorlása. Fél év alatt eljutottam arra a szintre, ahol már javasolni szokták a középfokút. 2%-al csúsztam le... :(


Node a lényeg: kemény munkával rövid idő alatt elérheted a célod :)

2011. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy ennyin múlott az egész vizsgád, de legközelebb elsőre fog sikerülni szerintem!


Milyen tanfolyamon veszel részt?

2011. aug. 4. 16:43
 6/8 anonim ***** válasza:
EURO nyelviskolába jártam 400 órás szuperintenzív tanfolyamra
2011. aug. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szeptembertől új tanárt szeretnék keresni, mivel úgy érzem elég link, de azért nem sajnálja eltenni a pénzt.

Hatásosabb egy ilyen tanfolyam, mint egy magántanár? (eddigiek alapján szerintem mindenféleképpen)

2011. aug. 5. 07:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Megint én...


Nekem annyi bajom volt a magántanárral, hogy óvodás korom óta figyelemzavaros vagyok. Hogyha csak a tanár, és én vagyunk, könnyen elkalandozik az agyam, míg a tanfolyamon 12 fő a max létszám, így muszáj voltam szocializálódni.

Másrészt ha nem írsz leckét, a magántanár megrántja a vállát, itt pedig kötelező a csoporttal haladnod, hogy ne maradj le.


Amúgy meg hogy "legközelebb sikerül" hát, sajnos most már nem úgy járja, hogy csak úgy 30 ezer forintot kicsengessek :(

2011. aug. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!