Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Sz i a sz t o k! Valaki...

Sz i a sz t o k! Valaki segítene nyelvvizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

szóbelire készülök és a témákat szeretném nagyjából kidolgozni, de elakadtam, tudnátok ötleteket adni?


a tipikus/ideális férfi és nő? arról mit írjak

az ideális nő:

-mos főz takarít gyereket nevel dolgozik?


szépségápolás?

öltözködés ?

általánosságban kellene róluk beszélni és hát vannak ötleteim, de ha tudnátok segíteni megköszönném:)


2011. aug. 5. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Spanyolul megfelel ?
2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez aztán a kérdés!!!!! Idióta:)

Nekem németül vannak meg ezek....

2011. aug. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szerintem mindenkinek más az ideális férfi és a nő. pl. jól néz ki, de kedves, okos, szeretetreméltó, nem alkoholisa meg ilyenek. belső és külső tulajdonságokat is mondhatsz, de tedd hozzá h ez a te ideálod.

az ideális nő meg pl. okos, kedves. meg ide szerintem mondhatod h sok férfinak fontos h a lány ne legyen tőlük okosabb, meg ilyenek.

a szépségápolásról, ha lány vagy, akkor mond el h sminkelsz-e ha igen akkor mit használsz (itt sztem mondhatsz márkákat is, meg pl. h szájfényt meg szempillaspirált) meg h fontos a szépségápolás a mindennapi életünk része. ide sztem az is jöhet h mindennap fürdesz meg ilyenek.

az öltözködésről és h pl több féle stílus van. a te stílusod milyen, te milyen ruhákat hordasz.melyik ruha a kedvenced, és miért.. pl. beszélhetsz arról h különböző alkalmakkor milyen ruhákat hordasz pl. ha elmész bulizni, és hétköznapokon.

2011. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm KEDVES 3.

1.-nem am hollandul...

2011. aug. 5. 15:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Hollandul nem tudok, angolból van nyelvvizsgám, de ott nem voltam ilyenek. A lényeg az, hogy arra vidd a beszélgetst, amerre neked jó, pl. elkezdheted kifejteni, hogy nem lehet meghatározni, hogy milyen egy ideális férfi vagy egy ideális nő. Ja, és érdemesebb nem bemagolni tételeket, meg hasonlók, hanem beszélni, ami eszedbe jut.
2011. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Könnyen meglehet, hogy a kedves kérdező magyarul kíváncsi az információra, melyet később célnyelvre konvertál. Ezért tök mind1, hogy éppen német vagy szanszkrit nyelvvizsgára készül-e.


Egyébként ideális nő:

Főz, mos, takarít és sört hoz ha kell.


Ideális férfi:

lehetővé teszi a nő fentebb említett tevékenykedését.


Én pedig nem vagyok hímsoviniszta.


uff

2011. aug. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Többféle típus van

(nőben meg ffiban)

2018. aug. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!