Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Nyelvvizsgával kapcsolatban?

Nyelvvizsgával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék középfokút angolból, TELCre gondoltam, és az érdekelne, hogy mindenképp kell 40ezerért egy tanfolyam v fellehet otthon is egyedül készülni?

Ti hogy csináltátok? Vagy esetleg pár óra egy angol tanárral? 4 voltam angolból, szóbelivel nemhiszem h gondom lenne elvégre a témák is adottak szóval..inkább írásbelitől félek!


2011. szept. 7. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Erre azért elég nehéz válaszolni. Nehéz megállapítani, hogy milyen szinten vagy ebből.Én Pannon nyelvvizsgát tettem, középfokot angolból, először írásbelit, utána fél évvel szóbelit. Mind2 elsőre sikerült, de csak 64, illetve 68%-os lett. Tanárhoz is jártam egész sokáig, de hogy őszinte legyek, sztem inkább azért sikerült, mert itthon olvasgattam neten, és angolul néztem interjúkat pl.Angolból én is 4-5ös voltam mindig, de megmukkanni nem tudtam belőle, olyan gyenge volt a nyelvoktatás. Sztem érdemes lenne tanárhoz elmenned, legalább párszor, hogy megmondja, milyen szinten állsz.
2011. szept. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!