Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Elfogadják a már meglévő...

Elfogadják a már meglévő szóbeli német nyelvvizsgámat?

Figyelt kérdés
2006.06.23-án németből eredményes szóbeli vizsgát tettem az ILS nyelviskolánál. Az írásbelim pedig sajnos nem sikerült. Tulajdonképpen nekem az lenne a kérdésem, hogy ha most szeretném megcsinálni a középfokú C típusú nyelvvizsgát, elég ha csak írásbelit teszek, vagy már a szóbelim is elévült, és abból is kell mennem újra?
2011. aug. 5. 16:30
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Olyan nincs, hogy elévül a papírod. Nekem pl a szóbelim 2006-os, írásbeli 2008-as, két különböző nyelvvizsga.

Az már más tészta, hogy pl állásinterjúra nem elég a papír megléte, hanem tudd is.

De neked be fogják számítani C-nek.

Ajánlom a nyak.hu oldalát.

2011. aug. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyelvvizsga nem évül el. Ha megvan a papírod az eredményes szóbeliről, és csinálsz mellé egy ugyanolyan szintű írásbelit, az C-nek számít. A kettőnek nem kell egyformának lennie. (Pl.: nekem origó szóbelim és ECL írásbelim van).
2011. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mihez kéne?
2017. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!