Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van itt olyan, akinek van...

Hailey13 kérdése:

Van itt olyan, akinek van nyelvvizsgája?

Figyelt kérdés

Középfokúra és felsőfokúra gondolok. Nekem ha minden jól megy december környékén lesz középfokúm. Elég nehéznek tűnik, pedig eddig nagyon könnyű volt az egész, és a tanárok mondták a tanfolyamon, hogy simán meg tudnám csinálni. Én ebben nem vagyok olyan biztos..

de a lényeg, hogy nektek van? hány évesen szereztétek meg? milyen nehéz volt? számítottatok az eredményre? és aki gondolja leírhatja hány % lett.

(olyan is írhat aki bebukta)


2011. aug. 10. 14:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
nekem 18 éveskoromban lett meg az angol középfok. rögtön elsőre mind. 90 % felett volt, már nem emlékszem jó rég volt. nekem könnyű volt, nem is készültem rá különösebben semmit.
2011. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
66%

Van, kettő is. A német középfokot 11. előtti nyáron csináltam azt hiszem, az angolt 12.-ben.

Manapság szerintem már ált. továbbtanulás előtt szereznek a diákok legalább egyet. Legalábbis nálunk a suliban szinte mindenkinek volt:D

Nem volt olyan vészes egyik se. Németből TELC-en voltam, angolból Origón.

Kb. olyan nehézségűek voltak, amilyenre számítottam és amilyenre készültem. A hallgatási feladatok lettek nekem nagyon rosszak (mindkettőnél éppen meglett), abban sosem voltam vmi jó.

2011. aug. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
nekem kettő középfokom van. angol német. mindkettő elsőre ment az angol az 10. év végén a német pedig 12. ben valamikor asszem október talán xd :D már nekem is nagyon rég volt. be voltam parázva rendesen de így utólag látod arra sem emlékszem mikor volt. :D:D szóval nyugi ha izgulsz az normális, meg ha úgy érzed semmit sem tudsz de hidd el ott menni fog. ügyes légy !
2011. aug. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

15 evesen kozepfok angol: 80% azt hiszem

tavaly, 18 evesen felsofok angol, ami 96%


felsofokura persze hogy szamitottam, mert ott mar tudtam angolul, nem ugy mint kozepnel. de nem kell felni, 60%hoz nem kell feltetlen tudni

2011. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

ügyesek vagytok:) azért durva hogy van akinek 90% körül lett, másnak meg kettő is van:o

csak velem szerintem az a baj, hogy 15 leszek, és a témakörökben lesznek ugye komolyabb dolgok is. tehát némi rálátás még kéne.

2011. aug. 10. 14:20
 6/13 A kérdező kommentje:
96% felsőfok, az szép!:D hogyan tanultad meg ilyen jól? nyelvérzék az egész?:D
2011. aug. 10. 14:22
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
1 evet kulfoldon voltam, ott tanultam meg angolul. de nem olyan nagy dolog ez a 96, nyelvvizsgan el lehet ezt siman erni ugy is ha valaki csak konybol tanul, mert egyaltalan nem a tudasra mennek. ugy lenne ertelme ha mondjuk irnod kene pl egy 4 oldalas fogalmazast egy temarol
2011. aug. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

16 évesen csináltam német felsőfokot a Goethe Intézetben. Igazság szerint nekem könnyű volt, ugyanis nemzetiségi iskolába jártam, és a tantárgyak nagy részét is németül tanultuk, úgyhogy a nyelvvizsga maga könnyebb volt, mint pl. egy német irodalom esszé, amiket mindig írnunk kellett.


18 évesen csináltam az angol felsőfokot, ez Euro nyelvvizsga volt. Erre sem készültem külön, viszont úgy általában rengeteget angoloztam már előtte évekkel is, könyveket olvastam, stb.


Mindkettő olyan vizsga volt, hogy (azt hiszem) 60% felett középfokú vizsgát kapott az ember, 80% felett meg felsőfokút. Vagy valami ilyesmi, a százalékokra nem emlékszem pontosan, de a lényeg, hogy kétféle lehetőség is volt, hogy sikerüljön. Nem tudom, ma is van-e még ilyen, de jók ezek szerintem, mert ha mondjuk valakinek nem is sikerül a felső, nem biztos, hogy teljesen elbukja a vizsga árát, mert lehet, hogy lesz egy középfokúja.

2011. aug. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
52%

14 évesen szereztem az angol középfokút, origóst,úgy összességében 75%-os lett.

16/l.

2011. aug. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
50%

15 évesen lett meg az angolom, 90 valahány %-kal, a németet az emelt szintű érettségivel együtt szereztem meg, a százalék már nem rémlik, csak az, hogy 5 lett :D

22/L

2011. aug. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!