Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » 1,5 - 2 év alatt a 0-ról...

1,5 - 2 év alatt a 0-ról kezdve le lehet tenni egy orosz középfokú nyelvvizsgát?

Figyelt kérdés
Megjegyzem nagyon jó a nyelvérzékem, és jól megy a nyelvek tanulása:D
2009. ápr. 12. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2009. ápr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de ahhoz milyen intenzitással kéne tanulnom?
2009. ápr. 12. 09:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 3-4 tanóra intenzitással, de sokkal többet kell vele foglalkozni. Én 8-10 oldalnyi házikat írtam. De meglett, a felső is.
2009. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a nyelvtan tanulása mellett, mindennap meg kéne tanulnod kb. 20 szót. Tudom, hogy kicsit soknak hangzik, de elég jó módszer, mondogass vele mondatokat is, ha már tudsz.

Bár az orosz nyelvben nem vagyok otthon, nem tudom mennyire nehéz, de én is egy nyár alatt tanultam meg angolul, tanár nélkül, nyelvkönyv nélkül, úgy, hogy előtte soha nem tanultam. Az orosz sokkal nehezebb, de ha ügyes vagy szerintem lehetséges! Sok sikert!

2009. ápr. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!