Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Szegedhez legközelebb hol...

Szegedhez legközelebb hol tudok török nyelvből nyelvvizsgát tenni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 00:39
 1/5 anonim ***** válasza:
En nem tudtam Mo.-n letenni, mert nem talaltam helyet. Kıköltöztem ıde, es ıtt vızsgaztam.
2011. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ITK ORIGO

Típus: általános szóbeli (A), írásbeli (B), komplex (C)

Központ: ELTE Idegennyelvi Továbbképző Központ

Cím: 1085 Budapest, Rigó u. 16.

Telefon: (1) 459-9640

Fax: (1) 459-9648

Nyelvek: angol, arab, bolgár, cigány (beás), cigány (lovári), cseh, eszperantó, finn, francia, héber, horvát, kínai, latin, lengyel, német, ógörög, olasz, orosz, portugál, román, spanyol, szerb, szlovák, szlovén, török, újgörög, svéd, dán

keress rá a neten,vizsgahelyeknél megtalálható pl szeged is.szerintem egy telefonhívást megér a dolog.

2011. aug. 28. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen , rákeresek! :)
2011. aug. 28. 13:03
 4/5 A kérdező kommentje:
ITK Origóban felsőfokú vizsga is van?
2011. aug. 30. 14:24
 5/5 anonim ***** válasza:

jelenleg

alap-, közép- és felsőfokon: angol, arab, beás (cigány), cseh, dán, eszperantó, finn, francia, horvát, japán, kínai, lovári (cigány), német, olasz, orosz, román, spanyol, szerb, svéd ,szlovák, szlovén, török és újgörög élő idegen nyelvekből, valamint latin és ógörög nyelvből lehet vizsgát tenni.

[link]

BB.

2011. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!