Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hol mit kérnek nyelvvizsgán?

Hol mit kérnek nyelvvizsgán?

Figyelt kérdés
Szeretnék még idén nyelvvizsgázni, de nem tudom, hogy hol tegyem le. És hogy pontosan hol mit kérnek, illetve mit nem kérnek. Nagyon megköszönném, ha valaki leírná. :)
2011. aug. 28. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ú, ez engem is érdekel.
2011. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én most fogok Telc nyelv vizsgázni. Ott elméletileg kell egy párbeszéd valakivel, levelet kell írni, van benne sok nyelvtani kitöltendő, rádióról szól a szöveg és ahhoz vannak feladatok általában igaz vs hamis. Valamikor párosítani kell hirdetéseket. És azon kívül van még képleírás szóban, vagy beszélni kell egy adott témáról. (mi erre a fajta nyelv vizsgára gyakoroltunk sokat, nekem ez a legkönnyebb)
2011. aug. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

[link]


De itt van egy link is hozzá, ebből nagy vázakba elmondják mi hogyan van.

2011. aug. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!