Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Április 4. -én fogok menni...

Április 4. -én fogok menni nyelvvizsgázni (alapfokú). A tanár adott 4 oldal párbeszédet ami nagyjából ki van dolgozva viszont így egyedül nem igazán tudom megtanulni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van valami ötlet amivel gyorsabban tudnám megtanulni?:/

Előre is köszi.14/L


2011. márc. 27. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet tudni, hogy minek költesz alapfokú nyelvvizsgára, amikor a beugró már egy középfokú? Ha csak azért, hogy elmondhasd, hogy neked van nyelvvizsgád, akkor nincs értelme.


Szerintem tanulj még rá, egy-másfél évet, és akkor vágj bele a középfokúba. Annak van értelme, és nem kidobott pénz. Még az idődbe is simán belefér, hiszen "csak" 14 éves vagy. Ezt jó tanácsként mondom, angoltanárként.


Vagy mi okból van szükséged alapfokú nyelvvizsgára? Mihez kellene?

2011. márc. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Már beadtam a lapomat és szeretném végigcsinálni:)

Egyébként a felét a suli fizeti:)

2011. márc. 27. 14:36
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet tudni a fő okát annak, hogy minek egy alapfokú nyelvvizsga, ami már sehova nem elég?


Milyen okból döntöttél alapfokú mellett, leszámítva azt, hogy:

- suli fizeti a felét

- meg hogy most már leadva a lapot nem szabad félbehagyni?

2011. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azért mert azt ajánlotta a tanárnő hogy ne próbálkozzunk még meg a középfokúval mert lehet nem menne:) Egyébként akik jók angolból azoknak adott ez a lehetőség, én pedig úgy gondoltam hogy belevágok és megcsinálom:)
2011. márc. 27. 18:05
 5/10 anonim ***** válasza:

Bocsi az offért:

Az én egyik ismerősöm is úgy szeretne nyelvvizsgázni, hogy először leteszi az alapfokút, majd egy évvel később a középfokút, azért, hogy másodjára már legyen tapasztalata mi hogyan működik. Mindenkinek szíve joga úgy csinálni, ahogy ő szeretné.

2011. márc. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
utolsó:teljesen igazad van:D:)
2011. márc. 27. 18:36
 7/10 anonim ***** válasza:
Rendben! És igen, mindenkinek szíve joga azt és úgy tenni, ahogy akarja, ezzel én is egyet értek. Csak egyszerűen kíváncsi voltam a miértre. :) Köszönöm a választ! Sok sikert kívánok a vizsgázáshoz és sikeres nyelvvizsgát! :)
2011. márc. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. márc. 27. 18:57
 9/10 anonim ***** válasza:

18:06-os vagyok

Most nézem, hogy a kérdésre még mindig nem válaszolt senki sem :D

Én úgy csinálnám, hogy pl. tanulgatod, vagy csak átolvasod párszor, aztán odaadod anyukádnak vagy vkinek, aki mondja az az egyik ember szövegét, te meg fejből mondod a másiknak a szövegét. Ha megvolt, akkor szerepcsere :)

2011. márc. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi:)
2011. márc. 27. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!