Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mindkettőért jár plusz pont?

Mindkettőért jár plusz pont?

Figyelt kérdés
Angol felsőfokú nyelvvizsga + angol OKTV döntő. Mindkettőért jár többletpont?
2011. szept. 2. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt írd be és a pontszámításkor kiderül

2011. szept. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát úgy látszik nem... De azért köszi a linket!
2011. szept. 2. 21:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én beraktam a pontszámítóba mind a 2-t és mindkettőre adott
2011. szept. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem. Ha bejelölöm az OKTV-t, ugyanannyit ad, mintha nem jelölném be. Gondolom azért mert a nyelvvizsga és az oktv is angolból van. De kipróbáltam, hogyha biosz oktv-t választok ki, akkor is ugyanannyi pontot ad,mint az első két esetben. Szóval érdekes:D De mindegy, majd megkérdezem az egyik tanáromat...
2011. szept. 3. 18:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én is angol oktv-t jelöltem be
2011. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
talán arra a szakra nem számít az angol oktv (?)
2011. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az OKTV döntőért még nem jár plusz pont, csak ha helyezést értél el, valahogy úgy van h 1-10 80 pont 20-30 50 pont 30-40 20pont
2011. szept. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló helyesen írta le, de annyit még hozzáfűznék, hogy bnőm kapott pluszpontot arra is, hogy benne volt az első 20-ban német OKTV-n és arra is, hogy volt emelt érettségije. Tehát ha a feltételeknek megfelelsz, elvileg megkapod értük.
2011. szept. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!