Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol házi. Valaki segítene?

Angol házi. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

Tudom hogy rossz kategriába tettem,de a házifeladatnál,mindig 2napmúlva kapok választ,nem akkor amikor nekem kellene..

Azt kaptuk házinak angolból hogy olyan mondatokat irjunk amik kötelességünk az iskolában. Tehát nem ellenzőt hogy "ne rohangálj" hanem amiket be kell tartanunk..

Én ezeket irtam eddig ( valaki kijavítana,ha hibás?!)


~Do your homework.

~Listen to the teacher.

~Listen,when other people talk.

~Be kind and helpful.


Többet nemtudtam magyarul ezek jutottak eszembe de nemtudom hogyan kell őket leirni :S:


Időben érj be az iskolába

Tanulj rendesen

Aktív légy az órákon

Csendben várd a tanárt


+ még egy mondant kéne :S.


2011. szept. 5. 16:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*ezek jutottak eszembe de nemtudom hogyan kell őket leirni angolul. :S:
2011. szept. 5. 16:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Időben érj be az iskolába

Be on time



Tanulj rendesen

Learn properly


Aktív légy az órákon

Be actice during classes


Csendben várd a tanárt

Be quiet when you are waiting for the teacher

2011. szept. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2011. szept. 5. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a 3. mondatnál a talk nem jó. Inkább speak, mert ez így azt jelenti, hogy neked figyelned kell, mikor emberek beszélgetnek egymással. De lehet, hogy rosszul értelmeztem, amit írtál.
2011. szept. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!