Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Angol házi, légyszi segít...

Angol házi, légyszi segít setek! (? )

Figyelt kérdés

100-120 szavas választ kell írni Tomnak, hogy mit válasszon emelt szintű érettséginek, milyen előnyei vannak az iskolának, stb. Írtam is egy levelet, de biztos nem jó, ezért szeretném, ha valaki kijavítaná, mert nincs segítségem:(


Ezt írtam:


I am concerved you should study literature or match advanced level. Match is a little difficult, but if you have got logic, that isn't high.

Even I suggest the information technology. It is very easy and entertaining. You study operate computer. That is why I like information technology.

I think you need go to school because if you don't study, you aren't settle at workplace.

Tom, you should be patient, because you make good in life.

You isn't take study!

You can get friends at school. They help for you in the study, and you have a great time.


(A végére szeretném azt a mondatot írni, hogy "Remélem tudtam segíteni")

Kérek szépen valakit, segítsen nekem!:( Tudom, hogy ez a fogalmazás katasztrofális, de nem tudtam jobbat.:(


2011. máj. 15. 12:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
i hope i can help you with my letter
2011. máj. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

I am concerved (ez mi?) you should study an advenced level of literature or math. Math is a little difficult, but if you are clever, that would not be too hard. You study operate computer, that is why I like information technology (ezt nem igazán értem, mit akarsz vele mondani, de sztem legalább nyelvtanilag helyes :D)

I think you need to go to school because if you won't study, you won't be settle at a workplace.

Tom, you should be patient, because you make good in life. You will be able to get friends at school. They will help you at your studies and you will have a great time.

I hope i have helped you with my letter. Best wishes: (ide jön a neved)

Nagyjából ennyi, de csak azért segítek most, mert jó kedvem van :D

2011. máj. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
*you won't be settled bocs lemaradt egy betű :D
2011. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Dear Tom,


I've just received your letter, and I'll try my best to help you decide.


I believe you should study literature or math at the advanced level. Math is a little difficult but if you have (got) logic, you could really benefit from those classes.

I would even suggest information technology. It is very easy and entertaining (as well). You learn how to operate computers. That is why I like this subject.

I think you need go to school because if you don't study, you don't stand a chance at getting a job.

Tom, you should be patient and you'll manage in life.

You can make friends at school. They help you study, and you can also have a great time.


I hope my tips will be useful when you have to make up your mind. Let me know how it went.


Regards/Best regards/Love,


...Name...

2011. máj. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

köszike :):):)

I am concerned (bocsi, a kérdésben rosszul írtam) állítólag azt jelenti, Szerintem. Ugyanaz mint az I think. Csak minél több szó, annál jobb:) úgyhogy maradtam a concernednél.:) Szerencsém volt, hogy jó kedved van:) Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :)

2011. máj. 15. 12:50
 6/13 A kérdező kommentje:
12:42 - Neked is!:)
2011. máj. 15. 12:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Dien válaszára még ráírok, remélem nem baj:


* help you (with) alak létezik csak

* make friends

* talán computer operation(s) lehet még jó; nyelvtanilag sem lehet helyes, a legelső verzió

* if you don't (conditional I.)

*('ll) do well in life/do good things in life

2011. máj. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
:DDD Nyugodtan, én angolt "csak" 3 évig tanultam, inkább németből vagyok jó, csak gondoltam besegítek azzal, amivel tudok, mert általában elég ritkán szoktak ilyen házi feladatos kérdésekre válaszolni, főleg ha javítani/megírni kell valamit valakinek. De azért jó, hogy idekerült valaki olyan is, aki nálam jobban vágja az angolt :D
2011. máj. 15. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na én is 3 éve tanulom az angolt, de szinte semmit nem tudok...:( És jövőre érettségi...:(:( Nagyon aranyosak vagytok, hogy segítettetek! Mindketten!:)
2011. máj. 15. 13:08
 10/13 anonim ***** válasza:

Kerdezo,

Csak annyit teszek hozza, hogy a concerned az nem azt jelenti hogy ugy gondolom/szerintem, hanem, izgat,erdekel, felek/feltem, ovom, gondolok ra, stb.

2011. máj. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!