Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Irnál nekem angol alapszavakat...

Irnál nekem angol alapszavakat? (lennt)

Figyelt kérdés
Szóval nem olyanok kellenénem mint pl: apple, cat, chair.stb., hanem pl: stream, solution, sunset, realize...nemtudom máshogy elmagyarázni, de inkább ne a nagyon alapokat, hanem olyan középnehezet :)) link is jó lesz, csak szeretnék sok uj angol szavat megtanulni, é sikerülni is fog, mivel már több mint fél éve akarom tanulni, igy könnyebben is megy :)) köszii
2011. szept. 7. 13:49
 1/9 A kérdező kommentje:

*kellenének

*új

*és

2011. szept. 7. 13:50
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olvass sokat, és az új szavakat írd ki! Vagy nézz filmeket angol felirattal, és szintén írd ki az új szavakat. Azzal nem leszel sokkal előrébb, hogy felsorolunk neked 20 szót, te pedig bemagolod őket.
2011. szept. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. szept. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

De ne szavakat tanulj!

Valamit olvass angolul és szótárazz.

Ha olyan szó jön elő, amire úgy érzed, szükséged lehet,

akkor olvasd el hozzá a példamondatokat, stb.

Ja és használj egynyelvű szótárat! [link]

2011. szept. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket szoktam is csinálni, vagyis csak olvasni a neten történeteket, nagyon sokat, és igen kiirom a szavakat, megtanulom, de egy hasonló kérdés már volt feltéve mint az egyém, és sok szavat irtak oda, csak már nem találom, ezért irtam én ki ezt a jérdést, és valaki léci irjon szavakat is.Olvasok meg minden, de nekem még az segitség lesz..
2011. szept. 7. 14:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Kaptam 850 szót (nem szavat), nem elég? :)
2011. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kaptál*
2011. szept. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem teljesen általános szavak vannak benne, érdemes szótárazgatni (feltéve ha van ismeretlen).

2011. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
dede. nagyon is jó :))köszi nektek, jöhet még nyugodtan..
2011. szept. 7. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!