Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tanuljak második nyelvnek?

Mit tanuljak második nyelvnek?

Figyelt kérdés

angol után. ne legyen olyan nehéz. de legyen valamennyi értelme, azon kívül, hogy lesz diplomám ha nyelvvizsgázok belőle.

gazdasági diplomám lesz, de ne mondjátok a németet, mert annyi időm nincs, hogy abból középfokút tegyek.


2011. okt. 21. 09:07
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
úgyértem, hogy ne az angolhoz viszonyítva ne legyen nehéz, hanem egy átlagos nehézségű nyelvhez képest ne legyen nehéz.
2011. okt. 21. 09:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik érdekel.
2011. okt. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
73%

Akkor legyen spanyol..az nem nehéz, vagy francia!!!!

Van rengeteg választási lehetőség, és először gondold át, hogy melyik lenne a könnyebb neked!!!

2011. okt. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A francia nehéz,akkor inkább màr a spanyol,de annál könnyebb az olasz
2011. okt. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
A spanyol, szerintem. Aránylag könnyű, ráadásul szép hangzású nyelv, és rengeteg helyen beszélik ;)
2011. okt. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
81%
Én is a spanyolra szavazok. Tudnám is neked tanítani, ha pesti vagy.
2011. okt. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
73%
ha a németet egyből kizárod (amit nem értek - normális hozzáállással nem hosszabb megtanulni, mint bármelyik másik nyelvet) akkor a spanyolt ajánlom. az angol után mindegyik kicsit nehéznek fog tűnni.
2011. okt. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Németet, franciát vagy oroszt. Ebből a háromból a német a leghasznosabb, egyben legnehezebb.


Ne dőlj be a spanyolt és olaszt ajánlgatóknak. A spanyol vagy az olasz nem könnyebb a franciánál, de sokkal kevésbé használható.

2011. okt. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

9:22

9:23


Tudtok spanyolul?

2011. okt. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem mondtam, hogy könnyű lenne a spanyol, de az én meglátásom szerint könnyebb, mint a francia, és igen, tanultam, olaszt is.
2011. okt. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!