Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Valaki tud segíteni angolból,...

Valaki tud segíteni angolból, párbeszédet kellene megírni?

Figyelt kérdés
Van egy téma amiről párbeszédet kellene írni. Vásárlásról kellene. Aki tud angolul annak csak fél órájába kerül vagy még annyiba sem. Holnapra kellene, mert írunk belőle. Nagyon nagy segítség lenne, sajnos én még nem állok olyan szinten hogy egyedül meg tudjam csinálni. Csoportos munka lett volna, de nem csináltuk meg. Én meg tanulni akarok, hogy ne bukjak meg. Előre is köszönöm a segítséget!
2011. nov. 7. 18:30
 1/1 anonim ***** válasza:

hát nem sok infót adtál.

pl.:

- Hi, nice to meet you!

- Hello, nice to meet you, too. What can I help you?

- I would like to buy a pair of blue jeans.

- Oh, I see. May I ask you what size you wear?

- I usually wear size 36 jeans.

- I'll show you our selection of jeans. Here they are. Here you can see the size 36 jeans. What colour would you like to buy?

- Probably, blue but black is also good.

- Okay. You can try on the jeans you like. The fitting rooms are back there.

- Thank you. I'll buy this.

- Great. It costs 5000 Ft.

- Here you are.

- Thank you.

- Thank you, bye.

- Goodbye!



ez egy ilyen beszélgetés eladó és vevő között. nem mondom, h 100%-ig jó, de hátha segítettem.

2011. nov. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!