Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogyan tudnék könnyen és...

Hogyan tudnék könnyen és gyorsan bepótolni mindent?

Figyelt kérdés

Már 3. osztályos korom óta tanulok angolul de annyira rossz nyelvérzékem volt, hogy egy idő után már szartam az angolra. Most viszont, 9.-be a tanárnőnk kimeríti a hárpia fogalmát szóval valahogy be kéne hozni a lemaradást. Vannak dolgok amiket tudok de pl. a szavakat hogy tudnám gyorsan és könnyen megtanulni? [van 6oldalnyi [kisfüzetbe] szó amit holnapra tudnom kéne] Légyszi ötleteket.*-* És honlap címeket is szívesen fogadnék ahol az angol nyelvtan használatát leírják.

U.I. Elég rossz memóriám van, szóval nem könnyű megjegyeznem a szavakat.:$


Köszi!:3


2011. nov. 13. 19:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Én annak idején, -az őskorban- úgy tanultam a szavakat, hogy felmondtam kazettára és azt nagyon sokszor meghallgattam. A mai világban már a telefonra is fel tudod mondani, és hallgatni.
2011. nov. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem ki fogom próbálni!:]
2011. nov. 14. 21:37
 3/3 anonim ***** válasza:

" a szavakat hogy tudnám gyorsan és könnyen megtanulni?"


Szókártyás módszerrel. Legegyszerűbb megvalósítása az Anki vagy más szókártya-program használata.

2011. nov. 25. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!