Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Az emelt szintű érettségivel...

Az emelt szintű érettségivel szerzett nyelvvizsga, milyennek számít?

Figyelt kérdés

Az tudom , hogy középfokú , de most C tipusú vagy hogy van?

Az , hogy C tipus , az azt jeleti , hogy volt írásbeli és szóbeli része is , ez így volt. A középfokú meg az , hogy b2? B2 középfokú C tipusú vagy , hogy kell mondani? És még annyi , hogy a diplomához szükséges nyelvvizsgához jó ez? Tudom , hogy kell vmi szaknylevi is , de a másiknak jó ez? Kérem csak azok írjanak akik tényleg tudják!


2011. nov. 19. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én bizonyítványomban (emelt érettségivel) ez van: " Angol nyelvből B2 fokú komplex típusú államilag elismert nyelvvizsga-bizonyítvánnyal egyenértékű okiratnak minősül."
2011. nov. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Aha értem én is így gondoltam , elvileg a C jelentené azt h komplex A C1 emg azt h felsőfokú vagy vhogy így , kösz a választ!!
2011. nov. 19. 11:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, jól gondolod :) tehát ha csak annyi van, hogy "C" típusú az azt jelzi, hogy komplex, de az, hogy C1 már felsőfokot jelent.
2011. nov. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annyival kiegészíteném, hogy megkülönböztetünk egynyelvű és kétnyelvű nyelvvizsgákat is. A kétnyelvű magyar egyetem/főiskola által alapított és irányított vizsgarendszer, tartalmaz fordítást, külföldön kevésbé ismert, de a ker szabályzata szerint unión belül már el kell fogadniuk azt is...

akkreditált = államilag elfogadott

A1-ALAPFOK

B2-KÖZÉPFOK

C1-FELSŐFOK

C2-ANYANYELVI SZINT


A-SZÓBELI

B-ÍRÁSBELI

C-KOMPLEX

2011. nov. 21. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!