Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen jól kell sikerüljön az...

Milyen jól kell sikerüljön az nyelv (német) emelt szintű érettségim, hogy középszintű nyelvvizsgát kapjak?

Figyelt kérdés
Év végén fogok közép szinten érettségizni németből, egy olyan 80-85% meglesz szerintem. És gondoltam hogy egyszerűbb lenne, ha nyelvvizsga helyett inkább egy emelt szintű érettségit csinálnék jövő ősszel, mert akkor úgy tudom adnak nyelvvizsgát. De az érettségi bizonyítványomba a középsz. érettségit íratnám be nem az emeltet. Ezt így lehet?
2011. nov. 25. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Emeltnél 60%-tól kapod meg a középfokú nyelvvizsgát!
2011. nov. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem tudom, melyik lehetőség menne könnyebben. Mert nyelvvizsgában ugye a feladattípusok is egész mások és úgy hallottam, hogy az emelt szint érettségin nem sokkal nehezebb a középnél.
2011. nov. 26. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!