Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan ember, aki segítene...

Van olyan ember, aki segítene oroszt tanulni?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy olyan unatkozó és készséges embert megismerni, aki segítene interneten keresztül megtanulni oroszul valamilyen szinten..
2011. nov. 25. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
ha tudsz angolul akkor interpals.net oldalt ajánlom, ott különbözö nyelvű emberekkel tudsz kommunikálni (az is előfordulhat hogy találsz egy oroszt aki tud magyarul vagy ilyesmi)
2011. nov. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is szükségem lenne egy ilyen személyre. Ha lenne egy vállalkozó, akár msn-en is tudnánk közösben tanulni.. Valaki!! :)
2011. dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy még aktuális e a dolog de ha igen akkor én szívesen segítek. Küldjetek privátot és akkor adok msn vagy skype címet.
2012. jan. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!